Categories
Kiti straipsniai

Internetinės parduotuvės kūrimas: nuomoti ar kurti savo?

Šiandien rinka siūlo daugybę alternatyvių sprendimų verslui. Ne išimtis ir internetinės parduotuvės kūrimas – šioje srityje tikrai gausu pasirinkimo. Galima kurti savo internetinę parduotuvę, panaudot atviro kodo programas, šablonus arba elektroninę parduotuvę tiesiog išsinuomoti. Aptarkime esminius internetinės parduotuvės kūrimo ir nuomos skirtumus.

Kas yra internetinės parduotuvės nuoma?

internetinės parduotuvės kūrimas daugeliui verslininkų tampa sudėtingu iššūkiu. Neturint jokių žinių apie programavimą ir elektroninės prekybos procesus sudėtinga suformuluoti užduotį programuotojui, pasirinkti tinkamus sprendimus, o be to, norisi kuo greičiau pradėti savo veiklą. Tačiau rinkoje siūloma alternatyva, kai internetinę parduotuvę galima tiesiog išsinuomoti.

Internetinės parduotuvės nuoma – tai jau sukurtos sistemos naudojimas elektroninei prekybai. Tokių internetinės parduotuvės kūrimas yra greitas ir paprastas, tad padeda išvengti brangių investicijų. Tiesa, nuomojama parduotuvė niekada netaps nuosava, tad kas mėnesį ar retesniais laikotarpiais paslaugos teikėjui reikės mokėti nuomos mokestį. Vis dėlto dažniausiai šis mokestis nėra didelis, o jį atperka vos vienas ar keli pardavimai.

Kodėl verta internetinę parduotuvę nuomoti?

internetinės parduotuvės kūrimas yra ilgalaikė investicija, tačiau negalima pamiršti, kad net ir užbaigus nuosavos internetinės parduotuvės kūrimo darbus, reikės prižiūrėti infrastruktūrą. Gali pasirodyti įvairių kodo klaidų ar veikimo trikčių, ilgainiui prireiks ir daugiau integracijų – mokėjimo ar siuntimo būdų. Taigi, tikriausiai su programuotojais nepavyks atsisveikinti taip greitai, kaip norėtųsi.

Nuomojant internetinę parduotuvę, problemų dėl priežiūros nekils, nes visą pagalbą gausite iš paslaugos teikėjo. Jis užtikrina sklandų infrastruktūros veikimą ir nuolatos ją tobulina.

Skeptikai dažnai teigia, kad nuomoti internetinę parduotuvę yra brangu, tačiau iš tikrųjų internetinės parduotuvės kūrimas reikalauja daug didesnės vienkartinės investicijos. Žinoma, jei lyginsime dešimtmečių laikotarpius, nuoma tikrai bus brangesnė, tačiau nuomota parduotuvė visada veiks ir atsinaujins, galėsite keisti jos išvaizdą be papildomų investicijų.

Vienas svarbiausių privalumų, kodėl nuoma yra pranašesnis sprendimas nei internetinės parduotuvės kūrimas, yra laikas. Nuomodami internetinę parduotuvę galėsite pradėti prekybą jau net tą pačią dieną, o kuriant parduotuvę verslo pradžiai laiko prireiks gerokai daugiau.

Pasirinkite patikimą paslaugų tiekėją

Iš tikrųjų nesvarbu, kokį sprendimą bepasirinksite, patikimo tiekėjo jums tikrai prireiks. Dėl to sudarydami sutartį, būtinai atlikite „namų darbus“. Pasidomėkite atsiliepimais internete, jau atliktais darbais, patikrinkite veikiančias internetines parduotuves.

Jei nusprendėte, kad internetinės parduotuvės kūrimas užima per daug laiko, rinkitės nuomą. Tokiu atveju labai svarbu, kad paslaugos teikėjas siūlytų gerą aptarnavimą ir greitai spręstų problemas. Jei yra problemų, vartotojai yra linkę skųstis, tad paieškokite informacijos internete. Patikimą sistemą rekomenduos ne vienas klientas – tai ženklas, kad paslaugos teikėju galima pasitikėti. Taip pat patikrinkite ir jau veikiančias parduotuves, jei toks sąrašas yra pateikiamas: kuo daugiau naudotojų, tuo geresnė bus sistema.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *