Categories
Kiti straipsniai

Spausdinimo ant drobės patarimai ir gudrybės

Drobių namaiSpausdinimas ant drobės tampa vis populiaresnis, kai norima unikaliu meno kūriniu suasmeninti namus ir aksesuarus. Tai taip pat puikus būdas senoms nuotraukoms ar piešiniams suteikti naują gyvenimą. Spausdinti ant drobės yra daug lengviau, nei manote, o kai žinosite gudrybių, tai neturi būti baisu! Jei jums patinka spausdinimo ant drobės idėja, bet baiminatės, kad bus sunku ir netvarkinga, skaitykite toliau! Šiame tinklaraščio įraše pasidalysime geriausiais patarimais ir gudrybėmis, kaip spausdinti ant drobės. Nuo paprastų sprendimų spausdinimui namuose iki "pasidaryk pats" gudrybių, kurios išgelbės jūsų sveiką protą – nenorėsite praleisti šių vidinių paslapčių. Plačiau: https://drobiunamai.lt/spauda-ant-drobes puslapyje.

Spausdinimas ant drobės: ką reikia žinoti

Svarbiausia, kad žinotumėte, ant kokios rūšies drobės spausdinate. Yra dvi pagrindinės drobės rūšys: austinė (dar vadinama DHT arba Dura-Tex) ir nebalinta medvilnė. Audimas leidžia pasiekti didesnį ištempimą, bet taip pat ir didesnę kainą. Nebalinta medvilnė yra griežtesnio pynimo ir yra minkštesnė. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų, tačiau į tai būtinai atsižvelkite skaičiuodami biudžetą ir planuodami spaudos projektą. Toliau turite žinoti savo drobės dydį. Jei spausdinate ant didelės drobės, turite būti ypač atsargūs ją transportuodami. Būtinai naudokite tvirtas lentas ir paminkštinimus, kad išvengtumėte bet kokių pažeidimų. Nenorite rizikuoti sugadinti savo meno kūrinio! Galiausiai turite žinoti pageidaujamą spausdinimo raišką. Tai galite išspręsti apskaičiuodami savo paveikslo plotį pikseliais, padalytą iš drobės dydžio coliais. Taip gausite dpi (arba ppi), kurį reikia spausdinti. Kuo didesnis dpi, tuo geresnė spausdinimo kokybė. Drobių namai yra kokybiškos produkcijos pardavėjas.

Spausdinkite ant drobės naudodami "pasidaryk pats" spausdinimo rinkinį

Jei spausdinate ant mažesnio drobės gabalo, rekomenduojame pradėti nuo "pasidaryk pats" spausdinimo rinkinio. Šį rinkinį sudaro iš anksto ištempta 16 x 20 colių (40 x 50 cm) balta austinė medvilninė drobė, 100 ml archyvinės kokybės akrilinių dažų tūbelė, dažų teptukas, kurį lengva valyti, ir popierinis trafaretas su perkėlimo popieriumi. Pirmiausia reikia atidaryti trafaretą ir užklijuoti jį ant drobės, tarp kurių įterptas perkėlimo popierius. Tada dažų teptuku nudažykite tas trafareto vietas, kurios turi atsirasti ant drobės. Būkite atsargūs, kad nepatektų ant pernešimo popieriaus. Leiskite išdžiūti 12 valandų ir tada nulupkite trafaretą. Ir voilà! Dabar galite pakabinti savo naująjį meno kūrinį, kad visi jį pamatytų.

Spausdinkite ant drobės naudodami užsakomosios spaudos paslaugas

Jei spausdinate ant didesnio drobės gabalo, norėsite pasinaudoti spausdinimo pagal užsakymą paslauga. Tai leis jums įkelti savo paveikslėlį ir, naudojantis jų internetine priemone, jį padidinti iki norimo drobės dydžio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *