Categories
Grožis ir mada

Leginsai internetu

Leginsai – tai drabužis, kuris praverčia visais metų laikais. Jie gali būti dėvimi ir su palaidinėmis, ir su tunikomis, o patogumas tiesiog garantuotas. Leginsai internetu šiandien perkami tikrai gana dažnai, nes nėra jokios tikimybės, kad įsigyta prekė gali netikti – juk jie, kitaip negu džinsai, yra tamprūs, todėl galite būti tikros, kad pasirinksite tinkamą dydį.

leginsai internetuInternetu pirkti tikrai labai patogu ir paprasta, o svarbiausia yra tai, kad tam tikrai neteks sugaišti daug savo brangaus laiko. Išsirinkus patinkančių prekių beliks įsidėti jas į krepšelį, užpildyti prekių pristatymo duomenis ir apmokėti užsakytas prekes. Paprastai tam sugaištama vos kelias minutes, taigi, daug laiko tikrai nesugaišite.

Categories
Verslas

Kaip suteikiamas greitas kreditas?

Daugeliui girdėtas greitas kreditas per televiziją ar radiją. Internetas, laikraštis ir reklaminiai stendai mirguliuoja nuo tokių užrašų. Visi puikiai žinome, kaip gerai, kai reikiamu metu turime pinigų. Pavyzdžiui, jei tenka laukti iki algos, o būtina sumokėti mokesčius, tai toks kreditas puiki išeitis.

greitas kreditasPrieš gaunant kreditą turime patys gerai apgalvoti ar tai tikrai būtina ir, ar galėsime laiku jį grąžinti. Žinodami savo pajamas ir išlaidas, tai padaryti visai nesudėtinga. Nepamirškite, kad dažnai ne tik kredito sumą, bet ir palūkanas reikia grąžinti nustatyto laikotarpio pabaigoje. Žinoma, kad kredito bendrovė taip pat įvertina Jūsų riziką. Kokia suma reikalinga? Tai irgi labai svarbu, nes nuo to priklauso ne tik palūkanos, bet ir grąžinimo laikotarpis. Kai jau apsispręsite imti kreditą galite rinktis kur tai norite daryti: banke ar pas greituosius kreditus suteikiančias bendroves. Bankas tiks, jei reikia didelės sumos pinigų. Palūkanos suteikiamos pakankamai geros, laikotarpis ilgas, taip pat ilgas ir paraiškos priėmimo bei kredito suteikimo terminas. Greitųjų kredito bendrovės lankstesnės.

Greitas kreditas reiškia, kad reikiamą pinigų sumą gausite greitai. Tai galioja internetu teikiamoms paskoloms. Jums nereikia niekur eiti, o tiesiog radę kelias laisvas minutes galite užsiregistruoti internetu ir suvesti reikiamus duomenis bei dažniausiai internetinės bankininkystės pagalba patvirtinti savo tapatybę. Taip pat turėkite su savimi ir mobilųjį telefoną. Jums beliks tik sulaukti ar paraiška priimta ir Jums bus suteiktas kreditas, ar atšaukta. Gauti kreditą internetu labai paprasta. Pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą labai greitai. Tai nėra tas pats, kas gauti paskolą banko skyriuje. Jums nereikia pateikti jokių dokumentų. Net nereiks prašyti iš darbovietės darbo užmokesčio pažymos. Viskas sutvarkoma greitai ir paprastai. Jei kažko nesuprantate ar nežinote ką įrašyti, tai galite paskambinti ar parašyti kredito teikiančios bendrovės darbuotojams ir jie Jums padės. Po to, kai kreditas jau Jūsų sąskaitoje belieka pasirūpinti tuo, kad nepamirštumėte jį grąžinti laiku. Terminas dažnai būna parenkamas pagal sumą ir Jūsų finansinius duomenis. Dažniausiai nedidelės pinigų sumos skolinamos mėnesio laikotarpiui, o didelės, priklausomai nuo bendrovės nuostatų, gali būti suteiktas ir keleriems metams.

Pinigai neįsivaizduojama šiuolaikinio gyvenimo dalis. Mes gyvename vartojimo amžiuje, o jie padeda įsigyti tai, ko mums reikia: maistas, rūbai, namai, automobiliai, pramogos, mokslai ir daugelis kitų prekių ir paslaugų įsigyjamos už pinigus. Kreditai padeda mums tada, kai to labiausiai reikia.

Categories
Statyba

Lauko durų asortimentas ir kainos

Lauko durys tarsi namo vizitinė kortelė, todėl būtent jos neretai reprezentuoja visą būstą, aplinką ar net šeimininkus. Lauko durims keliama nemažai reikalavimų, kurių svarbiausias yra saugumas. Šiais laikais, kuomet itin didelis įsilaužimų, vagysčių mastas, gyventojai suinteresuoti kad lauko durys būtų tvirtomis bei saugiomis savo buto ar namų lauko durimis. Taip pat renkantis duris atsižvelgiama ir į garso izoliaciją bei šilumos izoliaciją.

Lauko durų asortimentas ir kainos

lauko durysRinkoje siūlomos lauko durys vizualiai skiriasi trimis aspektais: spalva, modeliu, medžiagomis, iš kurių pagamintos. Lauko durys gali būti aklinos arba su stiklu. Durys su stiklu atrodo dailiau, tačiau jos populiaresnės gyvenamuosiuose namuose, tuo tarpu butuose statomos aklinos durys.

Lauko durų spalvos galimybės priklauso nuo medžiagos, kuri sudaro durų pagrindą. Lauko durys gali būti faneruotos, plastikinės, medinės, šarvuotos.

Itin šiltos lauko durys yra faneruotos, o tai patvirtina faktas, kad jos labai populiarios Skandinavijos šalyse, būtent į čia daug faneruotų durų eksportuojama ir iš Lietuvos. Tad siekiantiems didelės šilumos izoliacijos – faneruotos lauko durys bus kaip tik.

Plastikinės lauko durys tiks tiems, kurie nori ilgai tarnaujančių durų, taip pat gana tvirtų ir gražios išvaizdos. Plastikinės lauko durys palyginti su faneruotomis lauko durimis yra ženkliai pigesnės. Faneruotų lauko durų kaina viršija du tūkstančius litų, o plastikinės lauko durys kainuoja apie pusantro tūkstančio litų.

Medis pozicionuojamas kaip tvirta medžiaga, todėl medinės lauko durys pasižymi tvirtumu, ilgaamžiškumu. Jos taip pat labai gražiai atrodo tiek butuose, tiek ir individualiuose namuose. Medinės durys pasižymi labai gera šilumos bei garso izoliacija. Medinės durys gaminamos iš klijuotos medienos (ąžuolo, pušies, maumedžio ir kt.), paskui lakuojamos arba dažomos bet kokios spalvos akriliniais dažais. Medinių lauko durų kaina labai reliatyvi, kadangi priklauso nuo užsakovo poreikių, medžiagų ir svyruoja nuo kelių šimtų iki tūkstančio litų ar daugiau. Medinės lauko durys – kaina, kurią mokėsite už natūralumą.

Gana pigios lauko durys – šarvuotos fasadinės durys, tačiau tai nereiškia, kad šarvo durys yra prastos ar nesaugios. Už šarvuotas duris mokėsite nuo kelių šimtų iki tūkstančio ar daugiau litų. Tačiau šarvuotoms lauko durims dažnai prekybos vietose būna taikomos akcijos, kurių metu gana geros kokybės šarvuotas lauko duris galite įsigyti už 300-500 litų. Tai tikrai palyginti žema kaina už gerą kokybę.

Matyti, kad kai kurios lauko durys kaina tikrai stebina bei suteikia galimybę įsigyti saugias, tvirtas namų lauko duris už patrauklią kainą.

Visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, taip pat ir kai kuriuose miesteliuose, yra net ne po vieną prekybos centrą, kuriame prekiaujama ir lauko durimis. Reikia nepamiršti, kad, pavyzdžiui, lauko durys Kaune gali būti kiek brangesnės nei lauko durys Utenoje. Tačiau tai nereiškia, kad Jums reikia važiuoti į kitą miestą, siekiant sutaupyti. Taupyti galite pirkdami lauko duris internetu – tai paprasta, patogu ir pigiau.

Categories
Statyba

Sieninės spintos – kodėl verta užsisakyti?

Sieninės spintos tampa vis populiaresnės, ir tame nėra nieko nuostabaus – juk jos padeda taupyti vietą namuose, o taip pat ir sukuria puikų namų interjerą. Vis dėlto, didžiausias jų privalumas yra tai, kad tokiose spintose galite talpinti tikrai nemažai daiktų, ir netenka rūpintis, kad namai bus per daug apkrauti.

sieninės spintosVisai nesvarbu, ar sieninė spinta bus dideliame, ar visai mažame kambaryje, galite būti garantuoti, kad pavyks rasti patį geriausią sprendimą, ir sieninė spinta bus būtent tokių matmenų, kokių ir pageidaujate. Taip pat labai svarbu ir tai, kad jūs patys galite nuspręsti, kaip atrodys spintos vidus – prieš užsisakydami spintą gerai pagalvokite, kokius daiktus joje laikysite. Sieninę spintą galite pritaikyti tiek drabužiams, tiek ir kitiems žaislams, pavyzdžiui, vaikų kambaryje sieninė spinta puikiai tiks susidėti žaislus bei kitus reikmenis. Taip pat galima būtų į sieninę spintą sutalpinti buitinius prietaisus, pavyzdžiui, lygintuvus ar dulkių siurblius, ir nebereikės jų laikyti sandėliuke ar kitoje patalpoje.

Sieninės spintos tiesiog nepakeičiamos tuomet, kai nusprendžiama įsirengti drabužinę. Kadangi sieninė spinta paprastai yra gaminama pagal užsakymą, galite būti tikri, kad ji bus pagaminta tokių matmenų, kokių jums ir reikia. Išsirinkti jau pagamintą spintą gana dažnai būna tikrai keblu, nes kiekvieno žmogaus poreikiai yra skirtingi: vieni mėgsta susidėti drabužius į lentynas, kitiems geriausia išeitis – drabužius susikabinti, taigi, jau pagaminta spinta tikrai ne visada atitinka lūkesčius. Kad spinta būtų būtent tokia, kokios jūs ir norite, ją rekomenduojama paprasčiausiai užsisakyti. Nors kartais manoma, kad spintos gamyba užtruks pernelyg ilgai, tačiau tai tikrai nėra tiesa, ir gali tekti palaukti vos kelias savaites.

Taigi, tuo atveju, jei norite, kad spinta atitiktų jūsų asmeninį skonį bei lūkesčius, ją tiesiog užsisakykite, ir galite būti garantuoti, kad specialiai jums pagaminta spinta tikrai pateisins jūsų lūkesčius. Sieninė spinta padės sutaupyti vietos jūsų namuose, kiekvienas daiktas turės savo vietą, o jūs galėsite džiaugtis, kad namai visada atrodo tvarkingi ir neapkrauti.

Categories
Verslas

Ką visi turėtume žinoti apie padangas

Kiekvienam vairuojančiam motorinę transporto priemonę aktuali tema – padangos. Padangos skirstomos į tris pagrindines grupes: žieminės padangos, vasarinės padangos ir universalios, tinkamos važinėti ištisus metus.

Padangų klasifikacija

padangosPagal sezoniškumą, kaip jau minėta, padangos skirstomos į vasarines, žiemines arba universalias. Žieminės, savo ruožtu, dar skirstomos į dygliuotas ir nedygliuotas. Pagal hermetizaciją skiriamos dvi padangų grupės: kamerinės ir bekamerinės. Pagal konstrukciją padangos skirstomos į radialines ir diagonalines. Padangose svarbus protektoriaus gylis bei raštas. Pagal protektoriaus raštą padangos skirstomos į: simetrinio rašto, asimetrinio rašto, kryptinio rašto ir kryptinio asimetrinio rašto.

Taip pat padangos skirstomos ir pagal paskirtį, t. y. skirtos lengviesiems automobiliams, visureigiams, komerciniam transportui (t. y. mikroautobusai bei nedideli sunkvežimiai), krovininiam transportui bei žemės ūkio transportui ir kitoms motorinėms priemonėms, pavyzdžiui, padangos motociklams.

Daugiausia rinkoje siūloma padangų automobiliams. Padangos pasirenkamos, atsižvelgiant į minėtąją klasifikaciją ir į pirkėjo poreikius bei galimybes, nes padangos visgi nėra itin pigus pirkinys. Priklausomai nuo transporto priemonės, reikalingos skirtingų matmenų padangos. Pavyzdžiui, padangos visureigiams yra aukštesnės, platesnės, ratlankių dydis taip pat didesnis. Padangos aukštis bus didesnis nei padangos mažam automobiliui. Tiesa, norintiems keisti padangas, kartais kyla klausimas, kaip apskaičiuoti padangos plotį ir aukštį? O tai padaryti nesudėtinga internete, nes yra pateikiamos net kelios tokios skaičiuoklės, todėl apskaičiuoti paprasta ir greita.

Padangos visureigiams būna skirtos važinėti ne tik keliais. Kalbant apie padangas visureigiams, tikslinga paminėti ir padangas bekelei. Šioms padangoms būdingas šakotas, kartais prekybininkų net agresyviu pavadinamas, protektoriaus raštas, taip pat šių padangų šonai būna sustiprinti, kas leidžia padangas naudoti prie mažo slėgio, pagerinant padangos sukibimą ir visureigio pravažumą. Bekelei skirtos padangos nerekomenduotinos važinėti kitais keliais. Prie šių padangų techninių specifikacijų dažnai būna nurodyta, kad padangų paskirtis 80-95 proc. bekelei ir tik 5-20 proc. važiavimui asfaltuota danga. Dar viena kategorija didesnių nei lengvųjų automobilių padangų – padangos keturračiams.

Tuo tarpu padangos motociklams dar skirstomos ir pagal tai, kur ir kokiu tikslu bus naudojama transporto priemonė. Pavyzdžiui: rinkoje yra padangos itin galingiems motociklams; važiavimui tiek keliu, tiek ir už kelio ribų; padangos, skirtos pasiekti nutolusioms vietovėms, taip pat toms, prie kurių sunku privažiuoti; padangos, skirtos lenktynėms bei raliams; dykumomis važiuoti skirtos padangos ir kt.

Padangos: pirkti parduotuvėje ar internetu?

Padangos internetu – galbūt vis dar kažkam sukelia abejonių toks pirkimo procesas. Pirkimas internetu yra kažkiek rizikingas, jei perkami, pavyzdžiui, drabužiai, batai ir pan., kur spalva bei dydis gali neatitikti. Tačiau padangos yra toks pirkinys, kurį tikrai galima įsigyti internetu su mažiausia rizika. Jei žinomi visi reikalingi parametrai – tai padangos internetu kainuos ženkliai pigiau nei parduotuvėje, taip pat greičiau ir patogiau.

Padangų kaina

Padangų kainos labai svyruoja, priklausomai nuo jų techninių charakteristikų, kokybės, gamintojo. Populiariausiomis pagal pardavimus laikomos padangos Bridgestone, kurios yra ir kokybiškos.

Paprastai už vieną padangą lengvajam automobiliui kainos prasideda nuo šimto litų, tačiau internete galite įsigyti pigiau. Tuo tarpu padangos džipams kaina prasideda nuo apytiksliai 250 litų.

Padangoms akcijos dažniausiai taikoma rudens ir pavasario sezonais, o tiksliau – prieš terminą, kada turi būti keičiamos transporto priemonių padangos. Jei nesate pasirinkęs konkretaus pardavėjo, parduotuvės, tuomet pasinaudokite interneto teikiamomis galimybėmis: paieškos sistemos laukelyje suveskite frazę ,,padangos akcija“ ir pasirinkite tą, kuris siūlo didžiausią nuolaidą, tačiau ir gerą kokybę.