Categories
Logistika

Akumuliatoriai: kaip pasirinkti tinkamiausią?

Šiandien akumuliatorių pasiūlos gausa tikrai stebina. Dažnas vairuotojas stveriasi už galvos ir klausia: kokį būtų geriausia pasirinkti? Akumuliatoriai – tikrai svarbūs visiems vairuotojams, besirūpinančiais savo automobiliu. Nors akumuliatoriai tarnauja gana ilgą laiką, tačiau karts nuo karto tenka juos pasikeisti.

akumuliatoriaiJei atėjo toks laikas, kai automobilio akumuliatorius „išėjo atitarnauto poilsio“, laikas pasvarstyti apie naujo akumuliatoriaus įsigijimą. Taigi, kokį reikėtų pasirinkti? Žinoma, jį reikėtų rinktis pagal automobilio markę, tačiau, kokį gamintoją pasirinkti? Jų taip pat yra pakankamai daug, todėl išvardysime kelis gamintojus, kurių parduodami akumuliatoriai labiausiai perkami Europoje ir užtikrinantys gerą kokybę bei ilgaamžiškumą.

Johnson Controls gamina ne tik vienus galingiausių automobilių akumuliatorius, bet ir gerai mums žinomas maitinimo elementus (Energizer).

ZAP akumuliatoriai pasižymi aukšta kokybe, be to, patenkina ir išrankiausių vartotojų lūkesčius. ZAP gaminių kaina yra prieinama, leidžianti sutaupyti perkant aukštos kokybės produktą. Tai – bene geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori gauti kokybišką produktą už žemiausią kainą.

TAB akumuliatorius renkasi Fiat, Peaugeot, Renault, Hyundai, Mercedes-Benz  ir Volkswagen markės automobilių savininkai. Gaminant TAB akumuliatorius naudojami naujausios technologijos, kurios, reikia pritarti, dabar yra tikrai pažangios. Šios firmos akumuliatoriai nenuvilia net ir labai įnoringų vairuotojų.

VARTA Europoje yra vienas didžiausių akumuliatorių gamintojų., pasižyminčių  patikimumu ir aukšta kokybe. Ši firma gamina ne tik automobilių akumuliatorius, bet ir maitinimo elementus (šį maitinimo elementų prekinį ženklą atpažįsta turbūt kiekvienas). Šios firmos akumuliatoriai bei maitinimo elementai  pasižymi aukšta kokybe ir patikimumu. Kokybės standartai atitinka griežčiausius reikalavimus, todėl kiekvienas vairuotojas, įsigijęs VARTA akumuliatorių, tikrai nenusivils. Akumuliatorių gamyboje taikoma sidabro technologija, kuri teikia akumuliatoriui didesnę startinę galią, be to, akumuliatorius tikrai tarnaus ilgai – tai tikrai svarbu kiekvienam akumuliatoriaus pirkėjui.

Koks akumuliatorius labiausiai tinka kiekvienos markės automobiliui, galite išsiaiškinę apsilankę gamintojo (ar tarpininko) internetiniame puslapyje, ir sužinoti daugiau apie parduodamų akumuliatorių privalumus. Vieniems svarbiau ilgaamžiškumas, kitiems – prieinama kaina, dar kitiems – didelė startinė galia, todėl kiekvienas išsirinks akumuliatorių, atsižvelgdamas į savo asmeninius lūkesčius. O jie kartais – tikrai nemenki.

Kiekvienas vairuotojas, pirkdamas akumuliatorių, tikisi, kad gaus aukštos kokybės gaminį ir nori būti tikras, kad įsigyti akumuliatoriai tikrai tarnaus ilgą laiką, todėl patartina rinktis laiko patikrintus produktus, kurių kokybe nereikėtų net dvejoti. Visi šie išvardyti firmų ženklai užtikrina, kad įsigytas akumuliatorius bus kokybiškas ir tarnaus ilgai, todėl belieka pasirinkti tinkamiausią akumuliatorių pagal automobilio markę.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *