Categories
Grožis ir mada

Nakties karalienė

Kiekviena moteris nori būti seksuali, geidžiama ir moteriška. Ne paslaptis, kad pasitikėjimo savimi gali pridėti tinkamai parinkti drabužiai. Seksualūs apatiniai, maudymosi kostiumėliai ar naktinukai gali gerokai kilstelėti moters savivertę ir pradžiuginti mylimąjį.

drabužiaiNaktinukai siuvami iš pačių įvairiausių natūralių bei dirbtinio pluošto audinių, o spalvų ir modelių gausa nustebins net reikliausią klientę. Ko gero, kiekviena moteris svajoja turėti prabangius natūralaus šilko naktinukus. Ne veltui šilkas tituluojamas audinių karaliumi ir iki šiol laikomas prabangos preke. Jis tobulai priglunda prie kūno lyg antroji oda ir yra nepaprastai malonus liesti. Šilkas pasižymi puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis: vėsina, kai karšta ir šildo vėsiu oru. Neįtikėtina tai, kad plonytis šilkas yra net penkis kartus šiltesnis už medvilnę. Drabužiai iš šilko nepaprastai lengvi ir švelnūs, todėl nealergizuoja ir nedirgina net pačios jautriausios odos. Labai svarbu tai, kad šilkas leidžia kūnui kvėpuoti ir puikiai sugeria prakaitą, todėl miegas su šilkiniais naktinukais visuomet bus karališkas.

Nepatyrusi akis šilkinius naktinukus gali lengvai supainioti su panašiai atrodančiais, bet siūtais iš sintetinių medžiagų, pavyzdžiui poliesterio, elastano. Nors miego rūbai iš sintetinių audinių atrodo puikiai ir dailiai blizga, bet tokie naktinukai nesugeria prakaito, gali sukelti įvairias alergines odos reakcijas, o jais vilkint kūnas nekvėpuoja.

Vertinančios komfortą ir jaukumą arba šaltuoju metų laiku dažniausiai renkasi medvilninius ar flanelinius naktinukus. Vyrauja stereotipas, kad tokie naktiniai yra negražūs, neseksualūs ir tinkami nebent pensinio amžiaus sulaukusioms moterims. Šį mitą galima drąsiai paneigti, nes parduotuvėse tikrai didelė pasiūla žaismingų, seksualių ir elegantiškų naktinukų iš natūralaus pluošto. Medvilninis audinys, kaip ir  šilkas leidžia kūnui kvėpuoti, sugeria prakaitą, yra minkštas iš švelnus prisiliesti.

Rūbai, esantys arčiausiai kūno, tokie kaip vakarinės suknelės, apatiniai, maudymosi kostiumėliai, pirmiausia turi būti patogūs. Perkant naktinukus svarbu išsirinkti tinkamą dydį, nes jei drabužis per daug apsitemps ar varžys judesius, nukentės miego kokybė.

Džiugu tai, kad naktinukų pasirinkimas yra išties didelis, todėl skirtingoms progoms galima įsigyti skirtingus naktinukus. Pižamų vakarėliui su draugėmis ar vakarojimui žiūrint mėgiamą filmą puikiausiai tinka žaismingi ir judesių nevaržantys medvilniniai naktiniai. Romantiškam ir aistringam vakarui su mylimuoju galima rinktis subtilius šilkinius ir paslapties suteikiančius naktinukus. Ypatingai progai, pavyzdžiui, medaus mėnesiui, siūlomi atvirai erotiški naktiniai, kur intymias vietas dengia vos kelios nėrinių skiautelės, o vietos fantazijai palikta menkai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *