Categories
Kiti straipsniai

Spintos

Turbūt sunkiai rasime bent vienusnamus, kuriuose nebūtų spintos. Jos šiandien tikrai gali būti labai įvairios, pradedant drabužių spintomis, ir baigiant stumdomų durų sistemomis. Spintos mums padeda susidėti net ir smulkiausius daiktus, ir namai atrodo tvarkingesni ir neapkrauti.

Vis labiau populuarėja spintos stumdomomis durimis. Jas itin patogu įsirengti, jei norima taupant vietą apstatyti namus ar pasidaryti kambario pertvarą. Kai kurie kambariai būna pailgos formos, todėl gana sudėtinga išsiplanuoti kambarį taip, kad būtų jauku ir patogu. Kartais tokios spintos įrengiamos tam, kad būtų galima atskirti kambarį ir „suprojektuoti“ iš vieno kambario du. Tai itin aktualu tiems, kurie gyvena vieno kambario bute, ir susikurti jaukią aplinką: stumdomomis durimis atskirti miegamąjį ir gyvenamąjį kambarį. Kaip jau minėta, stačiakampio formos kambarį gana sudėtinga apstatyti taip, kad būtų jauku, todėl tenka imtis įvairių gudrybių.

Spintos stumdomomis durimis patogios ne vien tik norint atskirti kambarį. Jos paprastai yra daug talpesnės nei įprastos spintos, nors vizualiai ir neužima daugiau vietos. Tai itin aktualu tiems, kurie nori sutaupyti vietos kambary. Tokios spintos paprasti yra kokybiškos ir ilgaamžės. Stumdomų durų sistemos gali būti iš aliuminio arba plieno. Daug kasklausia, kokią sistemą rinktis geriau, tačiau vienareikšmio atsakymo tikrai nėra. Plieninė sistema gali surūdyti, jei bus drėgnoje patalpoje, be to, plieninės stumdomos durys gana garsiai stumdomos, todėl norintiems išvengti triukšmo, patartinarinktis aliuminę sistemą. Aliuminio stumdomų durų profiliai storesni nei plieninių, ir spintos stumdomomis durimis paprastai kainuoja bangiau nei plieninės. Žinoma, kaina tikrai neturėtų būti pagrindinis kriterijus, renkantis spintą stumdomomis durimis. Reikėtų atkreipti dėmesį į kokybę. Nors praktikoje kartais pasitaiko, kad stumdomos durys su plienine sistema atitarnauja 10 ir daugiau megtų, tačiau, vis dėlto aliuminiai profiliai paprastai atitarnauja ilgiau nei plieniniai.

Norint išsirinkti spintą stumdomomis durimis, gali tekti pastudijuoti šiek tiek informacijos, kuri gali padėti lengviau apsispręsti, kokias sistemas rinktis. Šiandien kai kuriuose internetiniuose puslapiuose galite netgi pasiskaičiuoti, kiek jums preliminariai kainuos įsirengti spintą stumdomomis durimis, taigi, galite net palyginti skirtingų pardavėjų kainas ir išsirinkti geriausią variantą. Be to, spintos gali būti užsakomos internetu: jums tereikės užsisakyti spintą, ji bus atgabenta jums į namus, ir, jei reikia, gali būti surinkta ar sumontuota, todėl jums nereikės ieškoti, kas galėtų spintą atvežti ar surinkti, nes kartais tai reikalauja specifinių žinių.

1 reply on “Spintos”

Išskirtiniam interjerui dažniausiai gaminamos spintos pagal užsakymą. Pigūs baldai dažnai gali patraukti kiekvieno akį, tačiau renkantis baldus pagal užsakymą galima susikurti savo išsvajotą interjerą, kuris džiugins ne tin ilgaamžiškumu, bet ir stilingumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *