Categories
Kiti straipsniai

Specialistai atsako – ar parkingas Kauno oro uoste yra iššūkis?

Parkingas Kauno oro uoste turi daugybę privalumų, tačiau pasitaiko, kad žmonės lieka nusivylę. Jeigu parkavimu rūpinatės pirmą kartą, atsakome, į ką atkreipti dėmesį ir kokių klaidų vengti, kad parkavimasis taptų ne iššūkiu, o malonumu.

Atkreipkite dėmesį į paslėptus mokesčius

Vienas iš didžiausių automobilių parkavimo klaidų yra paslėpti mokesčiai, ir tai yra kažkas, ką reikia žinoti, ypač jei turite mažą biudžetą. Parkingas Kauno oro uoste taip pat gali pateikti tokių staigmenų, todėl būkite budrūs, skaitykite, kas parašyta smulkiomis raidėmis.

Akivaizdžiausias iš jų yra pervežimo iš jūsų automobilio išleidimo vietos į oro uostą kaina. Tačiau į kitus papildomus mokesčius gali būti įtraukti mokesčiai į oro uostą, užsakymo mokesčiai, kredito kortelės mokesčiai, baudos už vėlavimą atvykti ir pakeitimo mokesčiai už užsakymo pakeitimą arba atšaukimą.

Stenkitės būti lankstūs

Nors koronaviruso apribojimai labai sparčiai švelninami ir Kaune jie Jūsų nevaržys, lankstumas yra labai svarbus oro uosto automobilių stovėjimo aikštelėje. Jei domina parkingas Kauno oro uoste, ieškokite užsakymų su aiškia (geriausia nemokama) atšaukimo politika.

Kai kurie paslaugos tiekėjai gali leisti keisti laiką ar atšaukti rezervaciją likus dviem valandoms iki užsakymo, o kiti leidžia tai padaryti tik likus 24 valandoms iki užsakymo. Turėkite omenyje, kad kai kurie žmonės sunkiai susigrąžino lėšas, kai pirmą kartą užklupo pandemija, todėl verta greitai paieškoti apžvalgų svetainėse ir socialinėje žiniasklaidoje.

Jei atlikote rezervaciją ir nebegalite keliauti, pavyzdžiui, jei jūsų skrydį atšaukė oro linijų bendrovė, patikrinkite, ar galite perkelti arba pakeisti užsakymą be papildomų mokesčių, kad Jums priklausytų parkingas Kauno oro uoste.

Kai kurie oro uostai ir automobilių stovėjimo aikštelės įmonės atsisakė administravimo mokesčių, kai kelionės buvo griežtai ribojamos, nors dabar taip bus mažiau. Jei negalite atšaukti rezervacijos, galite pabandyti susisiekti su savo kelionių draudiku, tačiau daugelis polisų neapima „priedų“, pavyzdžiui, oro uosto automobilių stovėjimo aikštelės. Galiausiai atminkite, kad jūsų draudimas gali būti neapdraustas, jei negalėsite keliauti dėl su koronavirusu susijusių priežasčių.

Tinkamai planuokite savo laiką

Kaunas – antras pagal dydį Lietuvos miestas, kuriame neišvengsite spūsčių ir kitų netikėtumo. Todėl, jei naudojatės oro uosto automobilių stovėjimo aikštele arba pasisveikinimo paslauga, įsitikinkite, kad žinote, kaip nuvyksite iš savo automobilio į oro uostą ir kiek tai užtruks.

Daugeliui reikės vaikščioti pėsčiomis arba nemokamais autobusu, o net trumpas pasivaikščiojimas gali būti sudėtingas, jei su savimi turite sunkų bagažą ir vaikus. Jei naudojatės „ACDparking.lt“ paslaugomis, paklauskite, kiek laiko (ne kiek toli) užtrunka pasiekti oro uostą ir apie eismo intensyvumą įtemptu paros metu. Taip pat turėtumėte sužinoti, kaip dažnai važiuoja Jums aktualus autobusas. 30 minučių laukimas gali pakenkti jūsų gerai suplanuotai kelionei, todėl įsitikinkite, kad jos per daug nesutrumpinate ir nerizikuojate praleisti skrydį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *