Categories
Verslas

Keleivių patogumą užtikrina parkavimas Palangos oro uoste

Daugiau keliaujantys yra susidūrę ir su dideliais, ir su mažesniais oro uostais. Ne visi žino, bet mažųjų oro uostų turime ir Lietuvoje. Vienas jų – Palangos tarptautinis oro uostas, kuriuo dažnai naudojasi daug keliaujantys ar skubantys žmonės. Šiuo oro uostu naudotis patogu gyvenantiems Žemaitijoje – iki Vilniaus ar Kauno važiuoti reikia apie porą valandų. Štai ką verta žinoti, jei nusprendėte skristi iš Palangos.

Patogiausia atvykti automobiliu

Palangos oro uostas kiek atitolęs nuo miesto, todėl jį patogiausia pasiekti nuosavu automobiliu. Tai patogu ir greita, o ir parkavimas Palangos oro uoste yra nebrangus, palyginti su kitų miesto oro uostais. Iš stovėjimo aikštelės išvykimo salę pasieksite per keletą minučių, tad visiškai nereikės gaišti laiko. O kol būsite išvykę, jūsų automobilis saugiai lauks stovėjimo aikštelėje.

Rezervuokite vietą automobiliui iš anksto

Keliaudami nepamirškite, kad Palangos oro uostas nėra didelis, todėl ir stovėjimo vietų automobiliams čia yra palyginti nedaug. Žinoma, ir keleivių srautais šis oro uostas negali varžytis su sostine, tačiau gana dažnai nutinka, kad vietų automobiliams aplinkinėse aikštelėse nelieka. Jei norite, kad parkavimas Palangos oro uoste nesukeltų problemų, rezervuokite vietą aikštelėje iš anksto. Tai padaryti labai paprasta, o viską atlikti galite internetu.

Rinkitės rezervaciją su atšaukimo galimybe: jei nutiks taip, kad skrydžio laikas pasikeis, galėsite pakoreguoti automobilio stovėjimo laiką; atšaukti užsakymą, jei skrydis bus atšauktas ar tiesiog nuspręsite nevykti.

Kiek kainuoja parkavimas Palangos oro uoste?

Palyginti su Vilniaus, Kauno ar Rygos oro uostais, Palangoje palikti automobilį oro uosto prieigose kainuoja pigiau. Vidutiniškai para kainuoja apie 6 eurus, o jei norite rinktis rezervaciją su lanksčiomis sąlygomis, papildomai teks sumokėti dar pora eurų. Antra vertus, nors ir kainuoja šiek tiek brangiau, lanksti rezervacija tikrai apsimoka, ypač šiuo laikotarpiu, kai lėktuvai dažnai vėluoja, o skrydžiai atšaukiami. Tokiu atveju galėsite atšaukti savo užsakymą ir susigrąžinti pinigus arba pakeisti automobilio stovėjimo laiką arba numerį (galima parkuoti kitą automobilį).

Be to, atlikdami rezervaciją iš karto ir sumokėsite, o tai apsaugos nuo nepatogumo, kai mokėti reikia išvykstant iš aikštelės. Juk žinote, kad gali nutikti visko: neturėsite smulkių pinigų, keliaudami pamesite banko kortelę ar tiesiog baigsis jos galiojimas. Išankstinė rezervacija tikrai padeda išvengti daugybės problemų ir užtikrina patogumą.

Tai geriausias būdas pasiekti Palangos oro uostą iš miesto, nes keliaudami su taksi turėtumėte mokėti brangiau, o grįžtant iš oro uosto gali tekti taksi automobilio luktelėti ne taip jau ir trumpai. Tai nepatogu, o parkavimas Palangos oro uoste ir nuosavas automobilis puikiai apsaugo nuo tokio laiko gaišimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *