Categories
Verslas

Kokybiškos „Husqvarna” grandinės užtikrins darbo kokybę

Grandininis pjūklas yra labai naudingas įrankis, kuris namuose gali pagelbėti atliekant įvairius darbus. Todėl turbūt kiekvienoje sodyboje, sode ar individualiame name rasime tokį įrankį. Kokybiškas pjūklas tarnuaja daug metų, tačiau labai svarbu laiku atnaujinti jį ar pakeisti reikalingas dalis. Pavyzdžiui, laiku nepakeitus „Husqvarna“ grandinės, rizikuojate, kad pjūklas dirbs lėčiau ir trumpiau.

Kodėl reikia keisti grandinę?

Nuo to, ar grandinė yra tinkama, priklauso darbo rezultatas, todėl grandinei reikėtų skirti itin daug dėmesio. Net jeigu jūsų turimas pjūklas yra didžiausio galingumo, jis nepjaus taip, kaip turėtų, jeigu grandinė yra sutrūkinėjusi arba jos dantukai yra atšipę. Dirbant su tokiu prietaisu, darbas bus sunkesnis ir sudėtingesnis, todėl labai svarbu reguliariai keisti grandinę.

Darbas su atšipusi grandinė priskiriama prie vienos dažniausiai daromų klaidų, dirbant su grandininiu pjūklu. Dažnai tai nulemia tai, kad žmonės neskiria dėmesio „Husqvara“ grandinės kokybei ir dirba net tuomet, kai ji sutrūkinėjusi. Taip pat grandinę gadina tai, jeigu naudojate jos sutepimui ne tokius tepalus, kuriuos reikia.

Kaip dažnai reikia keisti grandinę?

Grandinė atšipti gali įvairia. Dažniausiai tai priklauso nuo to, kaip dažnai naudojate pjūklą ir kokius darbus su juo atliekate. Specialistai pastebi, kad greičiausiai grandinės atšimpa tuomet, kai intensyviai dirbama su švaria mediena. Tad priklausomai nuo darbų ir jų intensyvumo, pastebėti, kad grandinė atšipo galite tiek po kelių mėnesių ar savaičių, tiek po kelių valandų nuo darbo pradžios.

Pastebėti, kad laikas keisti grandinė, nėra sudėtinga. Tai pamatysite dirbdami. Jeigu matote, kad pjaunant medieną, krenta labai smulkios pjuvenos, tai gali būti ženklas, kad pjūklo grandinė yra atšipusi. Taip pat apie tai įspėja ir tai, kad darbas tampa sudėtingesnis. Grandininis pjūklas sukurtas taip, kad pjaunant su juo, turi pakakti jo paties svorio. Tad jeigu pastebite, kad dirbant reikia stipriai spausti pjūklą ar net jį užgulti, tai yra signalas, kad dirbate su atšipusia grandine. Tai rodo, kad Jums laikas ieškoti naujos „Husqvara“ grandinės.

Kur pirkti?

Šiandien net ir žinomų pasaulio gamintojų, tokių kaip „Husqvarna“ gaminius ir įrenginių dalys yra parduodamos gana plačiai. Geriausias būdas įsigyti reikalingą grandinę yra kreiptis į oficialius prekės ženklo atstovus. Koks pardavėjas yra arčiausiai Jūsų, galite sužinoti „Husqvarna“ interneto puslapyje. Pasinaudoję paieška, surasite Jums geriausiai tinkantį pardavėją.

Pas kai kuriuos atstovus „Husqvarna“ grandinės parduodamos ir internetu, o tai labai sutaupo laiko. Jums nereikia vykti į parduotuvę fiziškai, nes galite reikalingą grandinę įsigyti kelių mygtukų paspaudimu. Labai svarbu iš anksto žinoti, kokio tipo grandinė Jums reikalinga, kokio storio ji turėtų būti. Nepamirškite, kad „Husqvarna“ pjūklas efektyviai veiks tik tuomet, kai jame įdėta to paties gamintojo, šiam pjūklui pritaikyta grandinė.

Kaip prižiūrėti pjūklą?

Kad su pjūklu galėtumėte dirbti ilgiau ir efektyviau, nepamirškite kasdienės ir reguliarios pjūklo priežiūros. Kiekvieną kartą prieš darbą reikėtų sutepti ir įtempti grandinę, o atlikus darbus išvalyti pjovimo juostą bei išplauti filtrus. Taip pat reguliariai reikėtų sutepti sankabos guolį, išvalyti pj9klo korpusą. O svarbiausia – nepalikti sistemoje benzino ilgiau nei mėnesiui. Labai dažnai pjūklai genda dėl to, kad žiemos sezonui, kai su jais nedirbama, paliekamas benzinas, o to rezultatas yra tai, kad pavasarį įrenginys nebeužsiveda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *