Categories
Grožis ir mada

Geriausi šiandien rinkoje esantys vyriški kvepalai

Geri kvepalaiŠiandien rinkoje yra daugybė vyriškų kvepalų. Kadangi yra tiek daug galimybių, gali būti sunku suprasti, kuris iš jų jums tinka. Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausius šiandien rinkoje esančius vyriškus kvepalus. Padėsime jums rasti kvapą, atitinkantį jūsų stilių ir asmenybę, nesvarbu, ar ieškote gaivaus ir vandens, ar medžio ir žemės kvapo. Taip pat pateiksime keletą patarimų, kaip kvepalus dėvėti, kad galėtumėte juos kuo geriau išnaudoti. Plačiau: amourdevil.com/kategorija/kvepalai puslapyje.

Geriausi gaivių ir vandens kvapų vyriški kvepalai

Vieni geriausių gaivių ir vandens kvapų vyriškų kvepalų yra šie: Giorgio Armani Aqua di Gio, Acqua di Colonia, Acqua di Colonia, Rochas Eau de Rochas, Dior Eau de Dior, Acqua di Parma Colonia Essenza, Chanel Allure Homme Sport ir Hugo Boss Bottled Ocean. Dauguma šių kvepalų yra gaivūs ir vandens aromatai, tačiau visi jie pasižymi skirtingomis natomis. Aqua di Gio – tai švarus, vandens aromato kolosas su citrusinių vaisių ir medienos natomis. Acqua di Colonia pasižymi kalendros ir bergamotės natomis. Eau de Rochas" turi levandų, jazminų ir rožių natų. Eau de Dior" yra citrusinių vaisių, kalendros ir sandalmedžio natų. Acqua di Parma Colonia Essenza turi kedro ir rozmarino natų. Chanel Allure Homme Sport" aromato sudėtyje yra citrusinių vaisių, šalavijų ir sandalmedžio natų. Hugo Boss Bottled Ocean" – citrusinių vaisių, cinamono ir odos natos. Kvepalai vyrams iš AmourD’evil – geras pasirinkimas dovanai mylimam vyrui.

Geriausi vyriški medienos ir žemės kvapai

Vieni geriausių vyriškų medienos ir žemės kvapų aromatų yra šie: Noir", "Noir", "Joop!", "Pour Homme", "Canoe", "D&G Pour Homme", "Dolce and Gabbana", "Black Musk", "Creed", "Rive D'Ambre", "Givenchy". Visi šie kvepalai turi skirtingas natas. Noir kvapas yra santalmedžio ir vanilės derinys. Joop!" – kedro, sandalmedžio ir cinamono. Pour Homme" kvapas turi kedro, baziliko ir santalo natų. D&G Pour Homme kvepalų sudėtyje yra kedro, jazminų ir rožių natų. Black Musk sudėtyje yra sandalmedžio ir vanilės derinys. Rive D'Ambre" – santalmedžio, citrinmedžio ir vanilės mišinys.

Geriausi aštrūs vyriški kvepalai

Vieni geriausių aštrių kvapų vyriškų kvepalų yra šie: "Viktor and Rolf" Spicebomb, Sean John Man, Z Zegna Zegna, Chanel Egoiste, Zino Davidoff Zino ir Chanel Allure Homme. Visi šie kvepalai pasižymi skirtingomis natomis. Spicebomb sudėtyje yra gvazdikėlių, kardamono ir cinamono mišinio. Man turi cinamono, kedro ir samanų. Z Zegna kvapas turi cinamono ir kedro. Egoiste turi levandų ir kedro natų. "Zino" sudėtyje yra cinamono, kedro ir pipirų. Allure Homme sudėtyje yra cinamono, kedro ir vanilės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *