Categories
Statyba

7 priežastys, kodėl šilumos siurblys yra idealus šildymo ir vėsinimo sprendimas jūsų namams

Šiluma namuoseTikriausiai žinote, kad šilumos siurbliai yra puiki namų šildymo ir vėsinimo priemonė. Taip pat tikriausiai žinote, kad rinkoje yra daug skirtingų šilumos siurblių tipų. Tačiau kaip žinoti, ar šilumos siurblys yra geriausias pasirinkimas jūsų namams? Šilumos siurblys – dar vadinamas oro šilumos siurbliu – yra įrenginys, kuris perkelia šilumą iš vienos vietos į kitą, perduodamas šilumą iš lauko į vidų arba atvirkščiai. Šilumos siurbliai gali būti naudojami energijos sąnaudoms namuose sumažinti, nes žiemą šiluma perduodama iš lauko į vidų, o vasarą – atvirkščiai. Standartinis padalytos sistemos oro kondicionierius to padaryti negali, nes jis tik vėsina arba šildo patalpų orą. Kita vertus, standartinis šilumos siurblys neturi tokių apribojimų ir gali vienu metu atlikti abi funkcijas…Daugiau info: https://saulesbroliai.lt puslapyje.

Kuo skiriasi šilumos siurblys nuo krosnies?

Šilumos siurblys ir krosnis tiekia šilumą jūsų namuose. Tačiau jie veikia labai skirtingais būdais, todėl svarbu žinoti skirtumą. Krosnis yra degimo įrenginys, kuris degina kurą, kad sukurtų šilumą. Ventiliatoriui valdyti reikia elektros energijos, dažnai jame būna įmontuotas oro drėkintuvas arba oro valytuvas. Šilumai sukurti taip pat reikalingas kuras, pavyzdžiui, dujos arba elektra. Šio įrenginio trūkumas yra tas, kad jį eksploatuoti yra brangu, o šilumos negalima reguliuoti kitaip nei įjungti / išjungti. Kita vertus, šilumos siurblys naudoja elektros energiją šilumai perkelti iš lauko į namų vidų. Jis dažnai apibūdinamas kaip oro kondicionieriaus priešingybė, nes gali būti naudojamas ir žiemą, ir vasarą. Oras vanduo kaina iš Saulesbroliai.lt ir eksperto patarimai.

Šilumos siurbliai yra efektyvesni už krosnis

Pagrindinis skirtumas tarp šildymo šilumos siurbliu ir šildymo krosnimi yra tas, kad šilumos siurblys yra daug efektyvesnis. Šilumos siurbliai yra efektyvesni bet kokiomis sąlygomis – nesvarbu, ar lauke karšta, ar šalta. Šilumos siurblys perduoda šilumą iš lauko į jūsų namų vidų, todėl natūralu, kad jis yra efektyvesnis nei krosnelė, kuri linkusi šildyti vidų ir stumti šilumą į išorę. Šilumos siurblys taip pat yra efektyvesnis už oro kondicionierių. Jam nereikia elektros energijos, kad atvėsintų jūsų namus; jis tiesiog perkelia šilumą iš vidaus į išorę. Tokį efektyvumą lemia tai, kad šilumos siurbliai yra labai efektyvūs oro kondicionieriai.

Šilumos siurbliai gali būti naudojami šildymui ir vėsinimui

Dauguma šilumos siurblių gali būti naudojami ir šildyti, ir vėsinti namus. Vasarą jie gali būti naudojami namams vėsinti, o žiemą – šildyti. Šilumos siurblys vasarą vėsina jūsų namus išgaudamas šilumą iš namų vidaus ir perduodamas ją į išorę. Žiemą jis šildo jūsų namus išgaudamas šilumą iš namo išorės ir perkeldamas ją į vidų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *