Categories
Kiti straipsniai

Kodėl svarbus šampūnas naminiams gyvūnams?

MopsasŠukavimas yra labai svarbus bendrai jūsų augintinio sveikatai. Tai taip pat puikus būdas sustiprinti jūsų ir augintinio ryšį. Gyvūnai augintiniai, kaip ir žmonės, nuolat meta plaukus. Šukavimas padeda išlaikyti švarų ir sveiką jūsų augintinio kailį. Jis taip pat apsaugo nuo pernelyg didelio plaukų slinkimo ir padeda palaikyti sveiką odą bei neleidžia daugintis bakterijoms ir grybeliams, sukeliantiems odos alergijas. Gyvūnų augintinių šampūnai yra specialiai sukurti konkretiems jūsų augintinio poreikiams tenkinti, be to, jie pasižymi gausiomis putomis, kurios veiksmingai ir kruopščiai valo jūsų augintinio odą ir kailį, tačiau nėra per daug šiurkštūs ar sausinantys. Naminių gyvūnėlių šampūnai turi subalansuotą pH, t. y. nėra nei per daug šarminiai, nei per daug rūgštūs. Jie skirti jautrią odą turintiems augintiniams ir gali būti naudojami šunims ir katėms. Naminių gyvūnėlių šampūnai sukurti taip, kad jūsų augintinio kailis ir oda būtų sudrėkinti ir švarūs, tačiau nepašalintų natūralių aliejų. Juose taip pat nėra jokių aštrių cheminių medžiagų, galinčių iš jūsų augintinio kailio pašalinti natūralius aliejus ir sukelti dirginimą. Petuxe ir rinkos tendencijos.

Šampūnai naminiams gyvūnams – į ką atkreipti dėmesį?

Kai kurie šampūnai skirti ir šunims, ir katėms, tačiau kai kurie yra sukurti specialiai šunims ir katėms. Jei auginate daugiau nei vieną augintinį, galite įsigyti universalų šampūną, tačiau įsitikinkite, kad jis sukurtas naudoti abiem gyvūnams. Petuxe šampūnas ar verta jį pirkti. Gyvūnų augintinių šampūnai būna įvairių kvapų, todėl galite pasirinkti tokį, kuris maloniai kvepia jums, bet kurį toleruos ir jūsų augintinis. Patikrinkite sudedamąsias dalis ir venkite šampūnų, kurių sudėtyje yra augintiniams kenksmingų sudedamųjų dalių, pavyzdžiui, natrio laurilsulfato arba parabenų. Dauguma gyvūnų augintinių šampūnų yra buteliuke su apverčiamu dangteliu, kurį lengva naudoti. Kai kurie yra purškiamame buteliuke, o kiti – su pompa. Kai kurie šampūnai yra su kondicionieriumi, kurį po maudymo reikia palikti ant augintinio kailio ir palikti per naktį. Kiti yra be kondicionieriaus. Jei turite ilgaplaukį šunį, jums tikriausiai reikės šampūno, skirto ilgaplaukiams šunims, o trumpaplaukiams šunims galite rasti šampūno be kondicionieriaus. Galite rasti šampūno, skirto katėms su ilgais ir trumpais plaukais.

Gero oro kondicionieriaus svarba

Šunys ir katės kūno temperatūrą palaiko reguliuodami kraujo pritekėjimą į odą. Petuxe kondicionierius, kada jis reikalingas? Kai oro temperatūra aukšta, jų kraujagyslės atsidaro plačiau, kad išskirtų šilumą. Kai temperatūra žema, jų kraujagyslės susiaurėja, kad sulaikytų šilumą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *