Categories
Grožis ir mada

Geriausios antakių spalvos rudiems plaukams

Pilki antakiai yra populiarus brunetių pasirinkimas, nes jie gali derėti prie įvairių plaukų spalvų. Jei jūsų plaukai rusvi, juodi ar tamsiai rudi, pilki antakiai atrodys puikiai, nes jie nesikerta su jokia iš šių plaukų spalvų. Jei jūsų plaukai tikrai tamsūs, galbūt norėsite praleisti pilkų antakių tendenciją. Pilki antakiai neatrodys puikiai su juodais plaukais, o jei turite rusvus plaukus, jie išsiskirs kaip akis išdegę.

Mėlyni

Mėlyni antakiai puikiai atrodo ant brunetės plaukų, nors jie tinka ne visiems. Jei turite tamsiai rudus plaukus, jūsų mėlyni antakiai atrodys labiau arbatžolių spalvos, o tai gali nepatikti. Jei turite šviesiai rudus plaukus, mėlyni antakiai tikriausiai atrodys labiau pilkos spalvos. Jei turite šviesiai rudus plaukus, mėlyni antakiai yra geras pasirinkimas. Tačiau jei jūsų plaukai tamsesni, mėlynos spalvos antakių tendenciją turėtumėte praleisti. Nors ji nesikerta su juodais plaukais, mėlyni antakiai su tokia plaukų spalva neatrodys labai pagarbiai.

Žalia spalva

Žali antakiai – drąsus pasirinkimas, tačiau jie puikiai atrodo ant brunetės plaukų. Jei turite šviesiai rudus plaukus, žali antakiai atrodys labiau arbatžolių spalvos, o jei turite tamsius plaukus, jie atrodys kaip pilka spalva. Jei turite šviesiai rudus plaukus, žali antakiai yra puikus pasirinkimas. Tačiau jei jūsų plaukai tamsesni, galbūt norėsite praleisti žalių antakių tendenciją. Nors jie nesikerta su juodais plaukais, tačiau su šia plaukų spalva neatrodys labai glotniai.

Tamsiai rudi

Jei turite tamsiai rudus plaukus, tiks bet kokios spalvos antakiai, nors galbūt norėsite vengti arbatžolių ir žalių atspalvių, nes šios spalvos gali prastai derėti prie jūsų plaukų spalvos. Jei turite labai tamsių plaukų, galite eksperimentuoti su įvairiomis spalvomis. Tačiau turėtumėte vengti raudonos spalvos antakių priemonių ir geltonų atspalvių produktų. Dažai antakiams ir ekspertės patarimai.

Juoda spalva

DažaiJuodi antakiai yra drąsus pasirinkimas, kuris puikiai atrodo tamsiaplaukėms brunetėms. Jei turite labai tamsius plaukus, galite eksperimentuoti su įvairiomis spalvomis. Tačiau turėtumėte vengti raudonos spalvos antakių priemonių ir geltonų atspalvių produktų. Jei jūsų plaukai labai tamsūs, galite eksperimentuoti su beveik bet kokios spalvos antakių gaminiais. Galite naudoti geltonus, mėlynus ar žalius atspalvius arba net dviejų spalvų derinį.

Kuo skiriasi antakių pieštukas ir pudra?

Pagrindinis skirtumas tarp antakių pieštuko ir antakių pudros yra tai, kaip produktas yra tepamas. Antakių pieštukai tepami ritininiu šepetėliu, o pudros paprastai tepamos mažu kampuotu šepetėliu. Tai reiškia, kad pudros geriau tinka tikslesniam tepimui, o pieštukai palieka daugiau galimybių suklysti. Kitas skirtumas – pudros dažnai yra labiau pigmentuotos nei pieštukai, todėl jomis lengviau padengti retas antakių vietas. Todėl pudros idealiai tinka tamsių antakių turintiems žmonėms, kurie nori pieštuku užtušuoti šviesias vietas. Pudros taip pat yra ilgaamžiškesnės nei pieštukai, nes mažiau tikėtina, kad jos išdžius. Tai reiškia, kad žmonės, norintys ilgalaikės investicijos, turėtų rinktis antakių pudrą.

Antakių pieštukai: formavimo, apibrėžimo ir maskavimo priemonės

Prieš nustatant geriausią antakių pieštuką, svarbu žinoti įvairius antakių pieštuko naudojimo būdus. Pirmiausia reikia nepamiršti, kad antakių pieštuką galima naudoti visoms veido sritims. Antakių pieštukais galima užpildyti retus antakius, sukurti naują antakių formą arba patamsinti ir paryškinti jau turimus antakius. Jei užpildote retus antakius, turėtumėte ieškoti kreminio ir lengvai tepamo pieštuko. Taip pat norėsite ieškoti pieštuko su kitame gale esančiu išsklaidytuvu, nes taip bus daug lengviau išsklaidyti pieštuką. Jei kuriate naują antakių formą, geriau rinktis pieštuką su ritininiu šepetėliu, nes ritininiu šepetėliu pieštuką galima maišyti, kad būtų sukurtas perėjimas tarp antakių ir plaukų linijos. Paskutinė galimybė – patamsinti ir paryškinti antakius, jei esate nepatenkinti dabartine jų forma. Tamsinant antakius reikia rasti pigmentuotą ir intensyvų pieštuką.

Antakių pudros: į ką atkreipti dėmesį

Gera antakių pudra yra tokia, kuri yra labai pigmentuota ir gerai išlieka. Ne visos pudros yra vienodos, todėl turėtumėte įsitikinti, kad antakiams pasirinkta pudra pasižymi visomis šiomis savybėmis. Taip pat turėtumėte patikrinti sudedamųjų dalių sąrašą ant pakuotės, kad įsitikintumėte, jog gaminyje nėra jokių dirgiklių ar alergenų. Kai kurios sudedamosios dalys, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį, yra parabenai, dirbtinės kvapiosios medžiagos ir įvairūs mineralai. Nors nebūtina pirkti antakių pudros vazelinoje, su ja dirbti daug lengviau nei su pieštuku. Be to, ji mažiau netvarkinga ir mažiau tikėtina, kad sutepsite pirštus ar aplinkines vietas. Puodelio formos antakių pudrą paprastai lengviau tepti ir maišyti nei pieštukus. Be to, mažiau tikėtina, kad jos paliks intensyvią liniją. Jei ieškote lengvai naudojamo, bet stiprios pigmentacijos produkto, antakių pudra gali būti tinkamas pasirinkimas.

Antakių pieštukai: antrasis pasirinkimas

Kaip jau minėjome, su antakių pieštukais dažnai lengviau dirbti nei su antakių pudra. Tai ypač aktualu naujokams, kurie dar tik pradeda įvaldyti makiažą. Jei esate pradedantysis, turėtumėte ieškoti pieštuko, kurio viename gale yra ritininis šepetėlis. Taip bus daug lengviau užtepti produktą nepadarant klaidų. Antakių pieštukas su šepetėliu leis jums užtepti reikiamą produkto kiekį ir jį išsklaidyti šepetėliu. Taip pat svarbu nepamiršti, kokio tipo antakius norite išgauti. Pavyzdžiui, jei turite apvalų veidą, turėtumėte ieškoti plonesnio ir tikslesnio pieštuko. Jei veidas kvadratinis, turėtumėte ieškoti storesnio ir ryškesnio pieštuko.

Antakių pudros: jūsų laimėtojas!

Kaip matote, antakių pudros ir pieštukai turi savų privalumų. Tačiau sprendžiant, kuris iš jų jums labiau tinka, labai svarbu atsižvelgti į savo asmeninius pageidavimus. Jei pageidaujate ryškesnių ir intensyvesnių antakių, turėtumėte rinktis antakių pudrą. Kaip jau minėjome anksčiau, su pudra lengviau išgauti pigmentaciją nei su pieštuku. Jei su pieštuku sunkiai užtepate reikiamą produkto kiekį, su antakių pudra galėsite geriau kontroliuoti intensyvumą. Jei norite švelnesnio tepimo, rinkitės antakių pieštuką. Tikėtina, kad antakių pieštuku atrodysite natūraliau, o tai idealiai tinka tiems, kurie mėgsta išlaikyti mažai priežiūros reikalaujančią estetiką. Kad ir kokį produktą pasirinktumėte, įsitikinkite, kad pasirinkote tokį, su kuriuo lengva dirbti. Turėtumėte ieškoti gaminio, kuris būtų pigmentuotas, bet jį būtų lengva maišyti. Taip sukursite natūraliai atrodančius antakius, kuriuos lengva prižiūrėti.

Patikrinkite salono svetainę

Salono svetainė gali būti ne pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, kai ieškote naujo salono, tačiau ji gali būti pati svarbiausia. Įsitikinkite, kad salonas, apie kurį svarstote, turi profesionalią, informatyvią interneto svetainę, kurioje nuolat atnaujinamos naujausios paslaugos, pateikiama aktuali kontaktinė informacija ir galimybė internetu susitarti dėl susitikimo. Taip pat įsitikinkite, kad svetainė yra gerai suprojektuota ir kad visos nuotraukos atspindi jų atliekamo darbo kokybę. Jei salono interneto svetainėje sunku naršyti, ji pasenusi ar kitaip neprofesionali, tai gali būti ženklas, kad salono darbuotojai nėra tokie patikimi, kokių norėtumėte.

Išsiaiškinkite, kaip dirba personalas

Salono darbuotojai yra žmonės, su kuriais nuolat bendrausite, todėl svarbu pasirinkti tokį saloną, su kurio darbuotojais jaustumėtės patogiai. Prieš apsilankydami salone pasiteiraukite apie jų užsakymų ir atšaukimo politiką. Geriausia, kad galėtumėte kuo greičiau rezervuoti susitikimą ir turėtumėte galimybę jį atšaukti ar perkelti į kitą datą be papildomo mokesčio ar baudos. Taip galėsite lanksčiai derinti savo tvarkaraštį. Be to, paskambinę į saloną turėtumėte turėti galimybę kalbėtis su tikru žmogumi, o ne iš anksto įrašyta žinute.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *