Categories
Kiti straipsniai

Parkavimas Rygos oro uoste: Mitai

Turbūt žinote, kad yra tokia paslauga kaip automobilio parkavimas greta oro uosto. Tai yra galimybė ramiai ir saugiai palikti savo automobilį, kol Jūs atostogaujate arba kitaip leidžiate laiką svetimoje šalyje. Džiugu, kad vis daugiau lietuvių naudojasi tokia galimybe. Galiausiai, juk galimas ne tik automobilio statymas greta Lietuvos oro uostų, tačiau ir parkavimas Rygos oro uoste bei kituose. Tai, kad paslauga yra, rodo, kad poreikis taip pat gana didelis.

Tiesa, kartais apie geras paslaugas sklando labai daug mitų, kurie trukdo suprasti – kodėl tai yra geras pasirinkimas. Pateiksime dažniausiai girdimus mitus ir bandysime juos paneigti.

Tikimės, kad tai padės suprasti šios paslaugos patogumą ir kai prireiks – pasinaudosite ja.

MITAS – tai yra brangi paslauga.

Gana dažnas mitas, kad mašinos parkavimas Rygos oro uoste yra labai brangus. Visgi, tai yra tik mitas. Geriausiai jį paneigti galite kiekvienas iš jūsų susipažinęs su kainomis, kurios yra viešos internete. Tikrai taip. Jas gali pamatyti kiekvienas, jos yra pateiktos viešai, tad įsivertinsite – ar saugus mašinos laikymas Jums atrodo brangus, ar ne.

MITAS – automobilis nebus saugomas.

Tokios apsaugos svarbiausias privalumas ir yra tai, kad mašina bus saugoma. Ne tik tvoros, tačiau ir kamerų bei fizinės paslaugos. Galite atostogauti ramiai. Tai yra svarbiausia.

MITAS – ne visada yra laisvų vietų.

Visada geriausia pasinaudoti rezervavimo sistema, kuri suteikia galimybę Jums būti ramiu kad vieta Jūsų automobiliui bus, kai tik planuojate atvykimą. Dažniausiai rezervacija internetu siūloma visuose oro uostose: Vilniaus, Kauno, Rygos… Galima rezervuoti net ir vienai dienai. Tai yra labai patogu tiems, kurie nori, jog viskas būtų greita ir patogu.

MITAS – aikštelių atvykimo ir išvykimo laiko tarpas yra ribotas.

Daugelis galvoja, kad parkavimas Rygos oro uoste galimas tradicinėmis valandomis, kuriomis dažniausiai dirba daugelis žmonių. Tai yra, nuo 08 iki 17 valandos. Tačiau tai nėra tiesa. Dažniausiai tokios aikštelės ne tik kad dirba visa parą, tačiau taip pat ir visada rasite sargą, kuris Jums padės, atsakys į klausimus ir tuo pačiu pasirūpins, kad tiek mašinos pasidėjimas, tiek išvykimas būtų ne vargas, tačiau malonumas.

MITAS – dažnos vagystės iš automobilių.

Tokio tipo aikštelės yra saugomos, tad galite būti ramus, jog daiktai, kurie bus mašinoje – saugūs. Visgi, mes siūlome nepalikti tokių daiktų, kurie yra brangūs arba juos paslėpti mašinoje. Tai galioja ne tik oro uostų aikštelėse, tačiau visose. Per daug saugumo nebūna.

Pasinaudokite paslauga, kuri gali padėti Jums pradėti ir tuo pačiu baigti kelionę kur kas patogiau. Svarbiausia yra detaliau domėtis smulkmenomis. O kai jos jau yra aiškios – dažniausiai ir suvokimas apie paslaugos kokybę ateina savaime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *