Categories
Kiti straipsniai

Geriausios turimos viengulės lovos

Ieškote viengulės lovos? Tai sunkiau, nei manote. Jungtinėje Karalystėje retai rasite lovų, kurios nėra dvivietės arba karališkos. Net ir tradicinių lovų rėmuose greičiausiai rasite tik viengulę lovą. Tačiau jei vis dėlto nusprendėte įsigyti viengulę lovą, prieš ją įsigydami turėtumėte pagalvoti apie keletą dalykų. Jei perkate internetu, pirmiausia turėkite omenyje savo kambario matmenis – daugelyje svetainių nurodomi standartiniai lovų dydžiai, kurie gali būti klaidinantys, nes gali netikti mažesniems kambariams ir miegamiesiems. Be to, lovos paprastai būna tik dvivietės ir karališkojo dydžio, o mažesnių dydžių lovų gali ir nebūti. Kaip ir dvigulių lovų atveju, dauguma viengulčių lovų yra su fiksuotais galvūgalių tipais, o ne sieninės. Viengulės lovos ir specialistų patarimai.

Koks yra standartinis viengulės lovos dydis?

LovosVienas iš sunkumų ieškant tinkamo dydžio lovos yra tas, kad išmatavimai dažniausiai susiję su čiužinio, o ne pačios lovos dydžiu. Viengulė lova paprastai yra maždaug 75 colių ilgio. Tai maždaug 6 coliais trumpiau nei dvigulė lova, nors čiužinio dydis toks pat. Taigi, jei turite dvigulę antklodę ir norite ją naudoti ant viengulės lovos, teks užlenkti kampus ir ji bus šiek tiek trumpesnė. Apskritai viengulės lovos yra maždaug 20 colių pločio, t. y. maždaug tokio pat pločio kaip vidutinė dvigulė lova. Dauguma lovų rėmų yra pritaikyti viengulėms, dvigulėms ir karališkosioms lovoms, nors jei įsigysite lovos rėmą, skirtą karališkajai lovai, pamatysite, kad jis bus nepatogiai platus viengulės lovai.

Sandėliavimas ir kitos savybės

Komoda arba naktinis staliukas su stalčiais ar lentynomis apačioje gali būti itin patogus viengulės lovos priedas. Jei norite po lova laikyti daug daiktų, visada ieškokite rėmo su po lova įrengta saugykla. Taip pat galite apsvarstyti lovą su galvūgaliu. Tai gali suteikti lovai dekoratyvumo ir padaryti ją solidesnę. Dauguma viengulių lovų turi grotelinį pagrindą, tačiau galima rasti ir medžio masyvo pagrindų. Jei norite lovos, kurią lengva prižiūrėti, ieškokite medinio rėmo su skersiniais pagrindais (jie leidžia orui cirkuliuoti ir neleidžia daugintis bakterijoms bei dulkių erkutėms). Jei rėmas pagamintas iš metalo, kyla rūdžių atsiradimo rizika.

Tvirtumas ir patogumas

Viengulėms lovoms galioja tie patys dalykai kaip ir dvigulėms lovoms, kai reikia rasti gerą pusiausvyrą tarp kietumo ir minkštumo. Čiužinys turėtų turėti spyruoklių arba ritinių sistemą, kad suteiktų atramą jūsų nugarai. Ieškokite čiužinio su dideliu vijų skaičiumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *