Categories
Kiti straipsniai

Automobilių nuoma Vilniuje – ir miesto gyventojams, ir turistams

Per pasaulį ritantis žaliosioms idėjoms, vis daugiau miestų gyventojų atsisako nuosavo automobilio ir jį pakeičia ekologiškomis transporto priemonėmis: dviračiu, elektriniu motoroleriu ar paspirtuku, daugelis naudojasi ir viešuoju transportu. Visgi kartais prireikia nuvažiuoti toliau, tad automobilių nuoma Vilniuje miestiečiams yra puikus pasirinkimas, o taip pat šią paslaugą mėgsta ir miestą aplankyti atvykę turistai.

Kaip išsinuomoti automobilį?

Sostinėje išsinuomoti automobilį tikrai nėra sudėtinga – automobilių nuoma Vilniuje yra siūloma ne vienos įmonės, taip pat veikia daug paėmimo aikštelių. Turistai dažniausiai automobilį nuomoja oro uoste ar autobusų stotyje, kur galima rasti nuomos kompanijų biurus. Vis dėlto miestiečiams patogesni yra kiti būdai.

Vienas patogiausių būdų rasti nuomai tinkamą automobilį – internetinė paieška. Įveskite raktinę frazę, pavyzdžiui, „automobilių nuoma Vilniuje“ ir pasirinkite kompaniją. Geriausia rinktis tą, kurią rekomendavo draugai ar pažįstami, o galbūt jau teko naudotis kokios kompanijos paslaugomis ir likote patenkinti. Jei nuomojate automobilį pirmą kartą, paieškokite atsiliepimų apie nuomos kompanijas internete – tai padės pasirinkti patikimą įmonę.

Kitas žingsnis – automobilio pasirinkimas. Jų pasiūla išties didelė, tad tinkamai įvertinkite savo poreikius. Važinėjimui mieste puikiai tiks mažesni automobiliai, su jais bus lengviau rasti stovėjimo vietą. O jei ruošiatės keliauti toliau ir su visa šeima, patogiau rinktis didesnį automobilį su talpia bagažine. Tiesa, nuo automobilio klasės priklausys ir nuomos kaina, tad atkreipkite į tai dėmesį.

Categories
Logistika

Dviračių nuoma via automobilių nuoma Vilniuje

Jei esate didelis sporto, o ypač dviračių transporto priemonių, kurias reikia minti, didelis gerbėjas, tada tikrai turėjote suprunkšti pamatę straipsnio pavadinimą. Taip pat turėjo nutikti ir automobilių fanatikams. Pastarieji net neįsivaizduoja, kaip galima keliauti dviračiu į darbą, nulėkti į darželį pasiimti vaikus ar vykdyti apsipirkimus neturinti keturratės transporto priemonės. Tiek vieniems, tiek kitiems yra siūloma nuomos paslaugos. Taip, egzistuoja ir dviračių nuoma, ir automobilių nuoma Vilniuje.

Smalsumo dėlei pateikiame užduotį. Planuojate apvažiuoti visą Lietuvą ir kurią transporto priemonę būtų geriau pasirinkti, t.y. išsinuomoti, nes įsivaizduokite, kad neturite nei dviračio, nei automobilio (kad ir kaip sunku tai būtų padaryti).