Categories
Logistika

Dviračių nuoma via automobilių nuoma Vilniuje

Jei esate didelis sporto, o ypač dviračių transporto priemonių, kurias reikia minti, didelis gerbėjas, tada tikrai turėjote suprunkšti pamatę straipsnio pavadinimą. Taip pat turėjo nutikti ir automobilių fanatikams. Pastarieji net neįsivaizduoja, kaip galima keliauti dviračiu į darbą, nulėkti į darželį pasiimti vaikus ar vykdyti apsipirkimus neturinti keturratės transporto priemonės. Tiek vieniems, tiek kitiems yra siūloma nuomos paslaugos. Taip, egzistuoja ir dviračių nuoma, ir automobilių nuoma Vilniuje.

Smalsumo dėlei pateikiame užduotį. Planuojate apvažiuoti visą Lietuvą ir kurią transporto priemonę būtų geriau pasirinkti, t.y. išsinuomoti, nes įsivaizduokite, kad neturite nei dviračio, nei automobilio (kad ir kaip sunku tai būtų padaryti).

Automobilių nuoma Vilniuje

Privalumai:

· Automobilis ypač patogus, jeigu keliaujate ne vienas, o pvz.: su visa šeima ir ypač mažais vaikais, kurie tikrai dviračiu neįveiktų ilgų atstumų, o ką jau kalbėti apie visos Lietuvos apvažiavimą.

· Visos mašinos turi bagažines, kur galėsite laikyti visus savo daiktus, maistą ir gėrimus. Tai – puiki saugykla, kurioje tikrai sutilps būtiniausi kelionės daiktai.

· Ši keturratė transporto priemonė gali tapti puikus prieglobstis lietui lyjant, sningant ar tuomet, kai nėra kur pasistatyti palapinės arba surasti nakvynės vietos. Taip, yra labai talpių automobilių, kurie nakties metu gali virsti puikiomis lovomis, atlenkus sėdynes. Tad greitai sulauksite ryto ir nereikės mokėti už nakvynę.

· Nejausite fizinio nuovargio, nes neteks nei minti, nei kovoti su nepalankiomis oro sąlygomis. O keliaujant po Lietuvą jas labai sunku numatyti. Vieną pusdienį gali saulė šviesti, bet po valandos jau lyti.

· Trumpesnė kelionė nei važiuojant dviračiu, tai– laiką taupančių žmonių keliavimo būdas.

· Didesnis transporto priemonių pasirinkimas.

Trūkumai:

· Automobilių nuoma Vilniuje kainuoja daugiau dviračių.

· Mokestis už automobilį kempinguose arba parkingo aikštelėse.

· Papildomos išlaidos degalams.

· Automobilį sudaro daugiau detalių nei dviratį, tad didesnė tikimybė, kad kelyje gali kas nors sugesti.

Dviračių nuoma Vilniuje

Privalumai:

· Sportas –sveikata, tad pasikrausite gerų emocijų, pailsėsite ir nudeginsite nemažai kalorijų, t.y. po kelionės galėsite džiaugtis sumažėjusiais svarstyklių rodikliais.

· Galimybė pasistatyti dviratį bet kurioje vietoje. Nereikės sukti galvos, kur jį „prisiparkuoti“.

· Neteršite gamtos. Dviratis – saugi ir ekologiška transporto priemonė Jūsų kelionei.

Trūkumai:

· Visą kelionę gali sugadinti nepalankios oro sąlygos, nes lietui lyjant tikrai nėra malonu minti.

· Greitas nuovargis, todėl kelionė truks ilgiau, prireiks daugiau nakvynės vietų, o tai reiškia didės ir išlaidos.

· Galimybė pasiimti tik vieną kitą bagažo vienetą, nes tikrai nebus malonu keliauti, kai pečius arba dviračio ratus slegia papildoma svorio jėga.

Tiek viena, tiek kita transporto priemonės turi ir privalumų, ir trūkumų, tad įvertinkite visas aplinkybes ir pasirinkite Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį sprendimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *