Categories
Grožis ir mada

Vyriškos striukės: į ką atkreipti dėmesį perkant?

Kadangi orai vis šaltėja, tenka pasiieškoti šaltiems orams tinkamų drabužių. Vyrai prisipažįsta, kad vyriškų striukių paieškos kiek užtenka, todėl tuo tenka pasirūpinti iš anksto. Šiemet žadama, kad žiema bus itin šalta, todėl būtina pasirūpinti itin šiltais drabužiais. Vyriškos striukės paprastai perkamos ne vienam sezonui, todėl svarbu įsitikinti, kad perkamos striukės tikrai yra ne tik pakankamai šiltos, bet ir kokybiškos, taigi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

vyriškos striukėsPastaruoju metu buvo itin populiarios pūkinės vyriškos striukės. Ir tikrai ne be reikalo – jos tikrai yra šiltos, todėl nereikia baimintis šaltų orų. Vis dėlto, kuo didesnė pūkų dalis sudėtyje, tuo didesnė striukės kaina. Jei striukės kamšalas yra 100 procentų pūkai, kaina tikrai gali nedžiuginti. Dėl to galima rinktis striukę, kurios sudėtyje yra mažesnė dalis natūralių pūkų, pavyzdžiui, 80 ar tik 60 procentų.

Jei norite, kad striukė neperšlaptų, reikėtų atkreipti dėmesį į etiketę, kurioje paprastai parodoma, jei drabužis yra neperšlampamas.

Taip pat gana populiarios "Thermore" striukės, kurių pluoštas prasiplečia, ir tampa šilčiau. Jos iš pažiūrės nėra labai storos, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jos nėra pakankamai šiltos. Be to, šios striukės paprastai kainuoja pigiau nei pūkinės striukės.

Kartais pasirenkamos ir slidinėjimui skirtos vyriškos striukės – jos gali būti iš kelių išsegamų sluoksnių, ir gali būti pritaikomos ne tik slidinėjimui, bet ir kasdienai. Paprastai slidinėjimui skirtos striukės pasižymi itin aukšta kokybe, ir gali būti dėvimos ne vieną ir ne du sezonus.

Jei nuspręsite striukę pirkti internetu, išsiaiškinkite, koks jums reikalingas dydis. Dažnai pardavėjai nurodo dydžių lenteles, tačiau, kad išsirinktumėte tinkamus drabužius, jums reikėtų  žinoti tikslius savo išmatavimus. Nors kai kurie pardavėjai užtikrina prekių grąžinimo garantiją, tačiau, pasirinkus netinkamą dydį, sugaišite gana daug laiko – jums reikės pardavėjui išsiųsti netikusią striukę, laukti, kol bus patvirtintas grąžinimas ir grąžinti pinigai arba atsiųsta  kito dydžio striukė. Taigi, geriau apsidrausti iš anksto, ir nesugaišite daug laiko – perkant iš Lietuvosinternetinių parduotuvių, prekės paprastai gaunamos vos per kelias darbo dienas, taigi, jums nereikės ilgai laukti. Nors internetu pirkti labai paprasta ir patogu, kartais gali kiek skirtis parduodamų prekių spalva, tačiau tai – vienintelė rizika perkant internetu. Taigi, išsirinkite patinkančią prekę ir pasiruoškite žiemai iš anksto!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *