Categories
Kiti straipsniai

Šunų ir kačių priežiūra

Turbūt daugelis sutiks, kad patys geriausi naminiai gyvūnėliai yra šunys ir katės. Juk tai itin protingi ir ištikimi keturkojai, kurie dėl savo šeimininko padarytų bet ką. Nusprendę auginti naminį keturkojį, galėsite pasirinkti iš daugybės populiarių šunų ir kačių veislių. Visame pasaulyje priskaičiuojama daugiau nei 400 šunų  bei 100 kačių veislių ir jų atmainų. Nors daugelis nori įsigyti mažą kačiuką ar šuniuką, tačiau nepamirškite, kad egzistuoja ir gyvūnu prieglaudos, kuriuose jūsų laukia likimo nuskriausti keturkojai. Suteikite jiems namų šilumą ir jie labiau nei bet kuris  kitas keturkojis pasaulyje jus brangins.

veterinarijos klinikaĮsigijus naminį gyvūnėli, nepamirškite, kad privalote aplankyti veterinarijos kliniką. Nesvarbu ar įsigysite šunį ar katę, jį būtiną nuodugniai apžiūrėti ir ištirti ar gyvūnėlis neserga jokia liga. Juk nenorėtumėme kad artimieji ar draugai užsikrėstų pavojinga liga. Jeigu jūsų gyvūnėlis yra tikrai sveikas privalote pasirūpinti, kad ir ateityje toks išliktų. Tam, kad neužsikrėstų nuo kitų gyvūnų ar aplinkos privalote ji paskiepyti. Veterinarijos klinika teikia paslaugą privalomieji gyvūnu skiepai, kurie apsaugos jūsų augintinį nuo maro, pasiutligės bei panašaus tipo ligų. Egzistuoja ir papildomi skiepai, kurie yra reikalingi kai virusas paplinta tam tikroje teritorijoje. Gyvenant kitų užkrečiamų ligų teritorijoje veterinaras tikrai pasiūlys augintinį paskiepyti reikiama vakcina.

Veterinarijos klinika yra ta vieta, kurioje galėsite ne tik pasirūpinti gyvūnėlio sveikata. Paprastai šiuose klinikose teikiamos pačios įvairiausios paslaugos. Pavyzdžiui viena veterinarijos klinika Vilniuje „Endemik“ teikia ne tik kvalifikuota gyvūnų gydymą. Klinikoje veikia kačių ir šunų kirpykla. Joje priimami tiek individualus tiek veislės standartus atitinkančių kirpimų užsakymai. Ši veterinarijos klinika Vilniuje teikia ne tik kirpimo paslaugas, bet ir gyvūnėlio maudymą, ausų valymą bei nagų kirpimą.

Neretai klinikose veikia ir vadinamosios zoo parduotuvės, kuriuose galėsite rasti viską, ko reikia gyvūnėlio priežiūrai. Jose rasite įvairaus gyvūnų ėdalo, kuri galėsite pritaikyti būtent savo keturkojui. Taip pat vitaminų, dubenėlių, gyvūnų guolių, taip pat higienos bei kosmetikos priemonių, antkaklių bei antsnukių, įvairių drabužių bei aksesuarų ir panašiai.

Šių laikų naujovė yra internetinės zoo parduotuvės, kuriuose gyvūnėliams skirtus produktus galėsite užsisakykite neišėję iš namų. Dažniausia prie kiekvienos prekės rasite detalų aprašymą, todėl galėsite išsirinkti pačia tinkamiausią prekę. Tai ne tik patogu ir greita, bet ir pigu. Neretai nariams teikiamos įvairios akcijos ir nuolaidos, todėl šią paslauga naudotis tikrai verta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *