Categories
Verslas

Vestuviniu automobiliu nuoma: 5 priežastys, kodėl verta ją pasirinkti

Vestuvės – tai šeimos šventė, ir jas planuojant yra tokių atributų, be kurių neapsieisite: tai vestuviniai žiedai, nuotakos suknelė, puokštė, transportas ir taip toliau. Jei nuosavo automobilio neturite arba turite seną, negražų ar netinkamą tokiai progai, pasinaudokite vestuvinių automobilių nuoma. Kuo patraukli ši paslauga? Pateikiame 5 pagrindinius automobilių nuomos privalumus.

Vestuviniu automobiliu nuomaGalėsite iš anksto planuoti vestuvių biudžetą. Ne vienas žmogus, atšokęs vestuves, teigia, kad planuotų vestuvių biudžetas išauga maždaug 30-40 procentų. Vadinasi, jei vestuvėms planavote išleisti 10 tūkst. litų, tikėtina, kad išleisite 13-14 tūkstančių litų ar netgi daugiau. Automobilių nuoma padės jums adekvačiau suplanuoti biudžetą ir sumą, kurios reikės, žinosite iš anksto – nenutiks taip, kad iš pradžių bus pasakyta viena kaina, o vėliau pasirodys, kad mokėti reikia daugiau pinigų. Daugelis nuomojančių automobilius įmonių turi savo tinklalapius, juose skelbia ir automobilių nuomos tikslius įkainius – galėsite paruošti tam tikrą sumą pinigų ir laukti šventės. Beje, jei vestuvės – nedidelio biudžeto, rinktis galėsite mažiau prabangų, paprastesnį automobilį.

Sutaupysite laiko rinkdamiesi automobilį. Įmonės, kurios užsiima vestuvinių automobilių nuoma, internete sudeda turimų automobilių nuotraukas, taigi iš anksto galėsite žinoti, ar įmonė turi būtent tai, ko ieškote. Beje, kai kurios auto nuomos paslaugas teikiančios bendrovės įdeda ne tik automobilio išorės, bet ir salono nuotraukas – nereiks vykti į įmonės patalpas, nuodugniai apžiūrinėti salono ir gaišti brangaus savo laiko.

Būsite tikri, kad vestuvių dieną nebus jokių netikėtumų. Kartais automobilių padangos sprogsta, automobiliai sugenda pačiu netinkamiausiu laiku ir panašiai. Taigi pasirinkę nuomos paslaugas, jausitės tvirčiau ir užtikrinčiau – įmonės turi bent keliolika ar kelias dešimtis nuomojamų automobilių, tad nuomojamam staiga sugedus, gausite pakaitinę transporto priemonę.

Nereikės svarstyti, kas galėtų automobilį pavairuoti. Atsakingų pareigų dažniausiai niekas nenori prisiimti – taip būna ir su vairavimu. Taigi nuomos paslaugas teikiančios įmonės pasiūlys ir kompetentingus, apmokytus, diskretiškus, puikiai savo darbą išmanančius vairuotojus. Kam prašyti pagalbos kitų, jeigu yra profesionalai, galintys suteikti aukščiausios kokybės paslaugas?

Nuomojami automobiliai apdraudžiami, taigi jums iš savo kišenės nereikės padengti jokių nuostolių. Įmonės, nuomojančios automobilius, juos draudžia ne tik privalomuoju civilinės atsakomybės, bet ir KASKO draudimu, taigi net ir sugadinę automobilį nepatirsite jokių išlaidų. Galėsite važinėti saugiai ir be rūpesčių – juk tai ir svarbiausia vestuvių dieną, o pasinaudojant vestuvinių automobilių nuoma būsite tikri, jog šios svarbios dienos bėgyje neatsitiks nenumatytų aplinkybių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *