Categories
Kiti straipsniai

Automobilių nuoma Kaune: kodėl verta nuomotis?

Esame įpratę nuvykę į svečias šalis išsinuomoti automobilį – tai bene pigiausias variantas, norint nuvažiuoti kuo didesnį atstumą ir kuo daugiau pamatyti. Šiandien vis labiau populiarėja ir nuoma ir Lietuvoje, pavyzdžiui, automobilių nuoma Kaune ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose šiandien jau tapo gana populiaria. Ir visai ne be reikalo.

Kodėl verta nuomotis automobilį?

Automobilių nuoma KauneKartais tai tiesiog neišvengiama, pavyzdžiui, jei atvykstate iš užsienio savaitei a dviems, išsinuomoti automobilį gali būti pačia geriausia išeitimi. Jei tenka važinėti gana daug, kartais susidaro tikrai nemaža pinigų suma, juolab, turint omeny, kiek šiandien kainuoja taksistų paslaugos. Taigi, išsinuomoti automobilį dažniausiai kainuoja žymiai pigiau. Taip pat nuoma gali būti tikras išsigelbėjimas, kai sugenda jūsų nuosavas automobilis ir laukiate, kol jis bus sutaisytas. Kai kurie žmonės, įpratę važinėti nuosavu automobiliu, jaučiasi blogai, jei tenka to atsisakyti ir važinėti visuomeniniu transportu. Taigi, išsinuomojus automobilį galima išvengti šių nepatogumų. Kartais automobilius nuomojasi ir asmenys, atvykę į kitą miestą darbo reikalais – kartais sunku net įsivaizduoti, kaip galima būtų dar važinėti didmiestyje, jei ne automobiliu.

Automobilių nuoma nėra tokia brangi, aip gali pagalvoti tie, kuriems su tuo neteko susidurti. Paprastai kaina gali tesiekti 40 litų parai, kas tikrai nėra daug, juo labiau, jei automobilį nuomojasi ne vienas, o keli asmenys. Dažniausiai automobilių nuomos salonai neriboja, kiek kilometrų leistina nuvažiuoti, ir viskas, ką privalote padaryti, tai susimokėti už nuomą, automobilį grąžinti laiku ir pripilti tiek pat degalų, kiek jų bake buvo dar prieš nuomojantis. Dažniausiai tena palikti ir nustatyto dydžio užstatą, tačiau jis grąžinamas tada, kai grąžinamas automobilis, taigi, tai tėra formalumas.

Kai kurie nuomos salonai siūlo ir įvairius priedus prie automobilio: pavyzdžiui, jei turite mažamečių vaikų, tikėtina, kad jums bus nemokamai pasiūlyta vaikiška automobilio kėdutė, kad jūsų kelionė būtų saugi. Už papildomą mokestį, kuris, beje, dažniausiai būna tiesiog simbolinis, galite išsinuomoti ir navigacijos sistemą, kuri užtikrins, kad nepasiklysite svetimame mieste.

Taigi, jei jums prireikia automobilio, pirmas dalykas, ką turite padaryti, tai pagalvoti apie automobilio nuomą. Jei jus jo reikia ne vienai parai, o ilgiau, tikėtina, kad nuomos kaina parai bus dar mažesnė, taigi, dar šiek tieksutaupysite. Jei jau iš anksto žinote, kad jums bus reikalingas automobilis, patartina rezervuoti jį iš anksto – taip apsidrausite, kad atvykus į nuomos saloną tikrai rasite norimą automobilį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *