Categories
Grožis ir mada

Vaikiški vežimėliai: kaip išsirinkti tinkamą?

Dauguma moterų prisipažįsta, kad nėštumo mėnesiai būna vieni gražiausių gyvenime, tačiau tai nėra vien tik jaudinantis laukimas, bet  ir nesibaigiantis rūpestis: kaip įrengti vaiko kambarį, kokį vežimėlį įsigyti, kokius drabužėlius pasiruošti ir t.t. Vežimėlio pasirinkimas gali būti tikrai varginantis, kai jų yra tokia gausybė… Vaikiški vežimėliai gali būti labai skirtingi, todėl jums teks pasukti galvą, kokį vežimėlį išsirinkti, kad jis atitiktų jūsų individualius poreikius.

vaikiški vežimėliaiPirmas dalykas, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis vežimėlį, tai jo dydis. Jei gyvenate daugiabutyje ir tenka važinėti liftu, rinkitės tokį vežimėlį, kuris lengvai tilptų į liftą – taip išvengsite dažnai pasikartojančių nepatogumų. Jei tenka važinėti visuomeniniu transportu, taip pat bus geriau, jei pasirinksite nedidelį vežimėlį. Čia bus svarbus ir vežimėlio svoris, kad nepatirtumėte nepatogumų, kai vežimėlį reikės įkelti į autobusą ar troleibusą.

Nors gali pasirodyti, kad lengvas ir kompaktiškas vežimėlis yra pats geriausias pasirinkimas, tačiau iš tiesų nebūtinai taip ir bus – jei norite, kad vaikas nepatirtų diskomforto važiuojant nelygiu paviršiumi, verčiau rinkitės vežimėlį dideliais ratais. Vis dėlto, turėtumėte suprasti, kad tokie vaikiški vežimėliai sveria daugiau, ir  galite patirti sunkumų vežimėlį talpinant į liftą ar automobilio bagažinę.

Jei pirksite naudotą vežimėlį, įsitikinkite, kad jis tikrai puikios būklės ir nekelia pavojaus mažylio sveikatai. Nors perkant naudotą vežimėlį galite sutaupyti, tačiau vežimėlį rinktis derėtų itin atidžiai, nepraleidžiant pro akis net menkiausios smulkmenos.

Kai parduotuvėje rinksitės vežimėlį, įsitikinkite, kad jį vežti bus patogu: ar rankenos reguliuojamos ir ar jos reikiamame aukštyje, kad nepatirtumėte diskomforto. Kiekvieniems tėveliams labiausiai rūpi mažylio saugumas, todėl įsitikinkite, kad vaikiški vežimėliai neturi aštrių detalių, jo medžiaga kuo natūralesnio pluošto ir be kenksmingų dažiklių. Renkant vaikui vežimėlį patartina netaupyti, nes mažylio saugumas yra brangesnis už bet kokius pinigus.

Taigi, renkantis vaikišką vežimėlį patartina neskubėti ir įsitikinti, kad jis pakankamai saugus ir patogus. Prieš keliaujant į parduotuvę patartina žinoti matmenis, kokio vežimėlio jums reikėtų, nes tarp parduotuvės siūlomų prekių galima ne juokais pasimesti. Išsimatuokite automobilio bagažinės ir lifto matmenis – tuomet žinosite, kokio dydžio vežimėlio jums reikia, o visa kita galėsite nuspręsti vietoje, kuomet apžiūrinėsite siūlomus vežimėlius. Nepamirškite, kad ir kokių gražių vežimėlių siūloma parduotuvėse, pagrindinis kriterijus renkantis vežimėlį turėtų būti vaiko saugumas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *