Categories
Informacines technologijos

Facebook reklama

Šiandien vis daugiau žmonių renkasi vien tik internetinę reklamą. Kadangi vis daugiau žmonių naudojasi internetu, ir dauguma jų jau įpratę didelę dalį darbų atlikti tiesiog neišeinant iš namų, ši reklama bene pati efektyviausia. Dauguma mūsų naudojasi socialiniu tinklalapiu Facebook, todėl ir čia reklama gali būti itin efektyvi. Vis dažniau pasirenkama facebook reklama, nes tai gali pritraukti dar daugiau žmonių ir parduoti dar daugiau prekių.

Facebook reklamaVis dėlto, tik iš pirmo žvilgsnio viskas gali atrodyti labai paprasta. Pradėjus plėsi auditoriją, dažnai pastebima, kad viskas vyksta ne taip sklandžiai, kaip norėtųsi. 

Labai dažnai pasirenkamas, atrodytų, pats lengviausias kelias – skelbiami konkursai tam tikram prizui laimėti.Facebook puslapio gerbėjams reikia „užlaikinti“ puslapį Facebook‘e ir pasidalinti konkurso nuoroda su draugais. Tai, žinoma, tikrai veiksminga – juokaujama, kad lietuviui visai nesvarbu, ką gauti, svarbu, kad taip būtų nemokama. Taigi, tokie konkursai tikrai pritraukia daug žmonių, bet dažniausiai jie tik sudalyvauja konkurse, o siūlomų prekių ar paslaugų neperka… Taigi, jie tiesiog puslapio fanai, kaip sakoma, „dėl skaičiaus“. Vis dėlto, tokius konkursus organizuoti nėra legalu. Facebook taisyklės draudžia tai daryti, tačiau to paisoma gana retai. Tokį reklamos būdą naudoja tikrai nemažai vartotojų, turinčių savo puslapį šiame socialiniame tinklalapyje. Taigi, norint padidinti gerbėjų skaičių šiame socialiniame tinklalapyje, reikėtų pasinaudoti mokamos reklamos paslaugomis. Bet ir čia ne viskas taip paprasta – vartotojams rodoma tik jiems aktuali informacija, ir, jei jūsų facebook reklama vartotojui nėra aktuali, ji paprasčiausiai nebus rodoma. Visa tai pagrįsta „Edgerank“ algoritmu, kuris „reguliuoja“, kas vartotojams bus matoma, o kas ne, taigi, prieš paleidžiant reklamą, reikėtų šiek tiek į tai pasigilinti. Nors iš pirmo žvilgsnio viskas gali atrodyti labai paprasta, tačiau, dažnai nutinka taip, kad kuo daugiau gilinamasi, tuo daugiau neaiškumų kyla.

Jei norite, kad jūsų Facebook puslapis būtų kuo populiaresnis, galite pasikonsultuoti su reklamos specialistais – jie padės jums pasiekti geriausių rezultatų. Nors kai kurie mano, kad  facebook reklama yra labai paprasta, ir žmonės patys taps puslapio gerbėjais be didesnių pastangų, vis dėlto, sukūrus puslapį šiame socialiniame tinklalapyje paaiškėja, kad ne viskas taip paprasta, kaip pasirodė iš pradžių. Taigi, ji jus domina reklamaFacebook‘e, reikėtų nemažai tuo domėtis, įdėti šiek tiek pastangų ir investicijų – tik taip pavyks pasiekti geriausių rezultatų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *