Categories
Kiti straipsniai

Tobulas kombainas Jūsų ūkiui: kaip jį išsirinkti?

Dėl daugybės technologinių patobulinimų ir naujovių žemės ūkio technikos srityje daugelis atstumiančių ir daug laiko reikalaujančių užduočių dabar tapo greitesnės ir tikslesnės. Naudojama vis modernesnė žemės ūkio technika: pažangūs traktoriai, efektyvūs diskiniai skutikai ir dar daugiau.

Vienas labiausiai varginančių darbų – derliaus nuėmimas – visiškai pasikeitė, kai rinkai buvo pristatyti kombainai. Kombainas buvo naujove prieš ištisus dešimtmečius, o dabar tai – būtinybė. Naujieji kombainai yra dar galingesnės mašinos, aprūpintos daugybe naudingų funkcijų ir sukurtos taip, kad būtų ergonomiškos, kad galėtumėte dirbti kartu su savo mašina. Kaip pasirinkti idealų kombainą Jūsų ūkiui?

Gerai parinkta kombaino

Didelė dalis renkantis tinkamą kombainą yra užtikrinti, kad mašinoje būtų tiek energijos, tiek valymo plotas, kurio reikia jūsų darbui. Norėdami tai padaryti, turite atkreipti dėmesį į klasę (tinkamą klasę turi turėti ne tik Jūsų kombainas, bet ir traktoriai ir kita žemės ūkio technika). Paprastai kuo didesnė kombaino galia, tuo aukštesnė jo klasė. Tačiau tai ne tik keičiasi dėl sparčių naujovių, bet ir kiekvienas gamintojas yra linkęs savo mašinas klasifikuoti skirtingai, o kartais sukuria modelius, kurie tikrai netinka nė vienai klasei.

Tinkamas pajėgumas

Auksinė taisyklė – užtikrinti, kad kombainas turės našumą, kuris niekada nebūtų didesnis nei gali atlaikyti grūdų pjaunamoji. Mašinos priekyje (kur prasideda darbas) esančios surinkimo sistemos yra labai svarbios bendram kombaino naudojimui.

Teisingas procesorius

Norėdami pasirinkti tinkamą procesorių, turite nepamiršti, kokias kultūras auginsite. Daugelyje naujų kombainų modelių yra reguliuojami kabinoje esantys nustatymai, leidžiantys pasirinkti nustatymus, kurie geriausiai tinka jūsų derliui. Būtinai patikrinkite nustatymą, nes jei procesorius yra agresyvioje pusėje, galite pažeisti grūdus. Kuo didesnis greitis ir mažesnis įgaubtas tarpas, tuo didesnė žalos tikimybė.

Tinkamas likučių valdymas

Daugelis gamintojų sukūrė geresnes pasėlių likučių tvarkymo sistemas, įskaitant smulkesnį pjaustymą, platesnį paskleidimą ir didesnį kontaktą su dirvožemiu, kad derlius būtų geresnis. Naujesni modeliai leis jums saugiai ir patogiai perjungti skirtingus režimus, pvz., barstymo ir pradalgės režimus, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Kad būtų patogiau, galite ieškoti modelių, kurie leidžia keisti kapojimo ir irklavimo galimybes nekeičiant komponentų, ir funkcijų, kurios geriausiai tinka minimalaus ar be žemės dirbimo operacijoms.

Patogi, komfortiška kombaino kabina

Norite, kad jūsų darbšti mašina dirbtų valandų valandas, bet tai taip pat reiškia, kad turėtumėte būti pakankamai patogus, kad galėtumėte dirbti be jokio diskomforto. Juk geras kombainas reiškia ir Jūsų patogumą! Laimei, dauguma žinomų prekės ženklų tai laiko prioritetą, todėl rasite daug modelių, kuriuose didelis dėmesys skiriamas ergonomikai ir patogumui. Turite ne tik šildomų / vėsinamų kabinų, prijungimo galimybių, saugojimo vietos ir saugos funkcijų, bet ir modelių, kuriuose bus pramogų sistemos, užtikrinančios, kad dirbtumėte linksmai ir pakiliai!

Tikimės, kad ši informacija padėjo jums geriau suprasti, ko turėtumėte ieškoti! Gera žemės ūkio technika (ne tik kombainai, bet ir diskiniai skutikai ar traktorius) yra tiesiog nepamainoma Jūsų sėkmei. Kombainas, modernūs traktoriai ir kiti agregatai Jūsų laukia visoje Lietuvoje!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *