Categories
Kiti straipsniai

Taurus padangos – pigesnis pasirinkimas

„Taurus“ padangos yra kokybiškos, tačiau ne itin brangios, todėl jas pamėgo daugelis Lietuvos vairuotojų. Šiltėjant orams neapsiriksite įsigiję vasarai skirtus šio prekės ženklo gaminius. Šiuo metu „Taurus“ priklauso „Continental“ korporacijai, gaminančiai aukščiausios klasės padangas, taigi, visos atrastos technologijos diegiamos ir pigesnėse, vidutinės ir ekonominės klasės „Taurus“ padangose. Internetinėje parduotuvėje padangugausa.lt jų kaina svyruoja nuo 50 iki daugiau nei 100 eurų.

Kokias rinktis – europietiškas ar kinietiškas prekes?

Galbūt kai kurie vairuotojai galvoja, kad geriau įsigyti pigesnes kinietiškas padangas. Specialistai sako, kad gali pasitaikyti ir kokybiškų, kinijoje pagamintų gaminių, juk ir mobilieji telefonai ten yra gana gerai kopijuojami nuo amerikietiškų ir gaminami pigiau. Vis tik, kinai stengiasi padangas gaminti už mažiausias sąnaudas, o tai atsiliepia jų kokybei. Pavyzdžiui, buvo pastebėta, kad kai kurių žieminių padangų protektorius yra 2 cm mažesnis nei turėtų būti.

Europietiškos, pavyzdžiui, „Taurus“ padangos gaminamos pagal aukščiausius standartus, naudojant naujai atrastas technologijas. Tiesa, šie gaminiai nebus tokie geri kaip „Continental“, tačiau jų gamybai naudojamos seniau atrastos šios korporacijos technologijos. Taip vairuotojui sudaroma galimybė pasirinkti – norintys pačių moderniausių renkasi „Continental“, o norintys kokybės už mažesnę kainą, gali pirkti „Taurus“ padangas.

Pasirinkite patikimą pardavėją

Svarbu ne tik įsigyti prekę, bet ir rasti patikimą pardavėją. Perkant padangas reikėtų atkreipti dėmesį į jų gamybos metus, kurie būna pažymėti ant pačios prekės. Ieškodami gamybos metų suraskite DOT raides ir sekančius skaičius, paskutiniai du skaičiai nurodo metus, o du priešpaskutiniai – savaitę. Pavyzdžiui, „Taurus“ padangos, kurių DOT1221 reiškia, kad jos buvo pagamintos 2021 metų 12 savaitę. Specialistai pataria nepirkti sandėlyje užsilikusių 5 metų ir senesnių padangų, nes jos gali būti ne tokios ilgaamžės kaip naujos.

Bendradarbiaudami su „Padangų gausa“ visada įsigysite tik naujas ir kokybiškas „Taurus“ padangas žiemai ar vasarai, kurios jums tarnaus ilgus metus. Taip pat galite užsakyti ir kitų, gerai žinomų prekės ženklų gaminius, kaip „Goodyear“, „Pirelli“, „Continental“ ir kt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *