Categories
Verslas

Kada reikalingas advokatas?

Geras advokatas gali padėti ne tik išspręsti sudėtingas problemines situacijas, bet ir užkirsti joms kelią. Žinoma, geriau, kad problemų nekiltų. Dažna situacija kai verslo santykiuose pasirašomos sutartys, kurių vėliau nevykdo verslo partneris ar klientas. Kaip surasti teisybę?

Versle advokatas yra būtinybė

Būtų idealu, jeigu advokatas peržvelgtų sutartį prieš ją pasirašant ir numatytų įvairias galimas situacijas bei teisinius sprendimus joms suvaldyti. Tačiau, jei sutarties pasirašyme advokatas nedalyvavo, vėliau jis gali ne tik patarti, bet ir padėti vykdyti teisingumą teisiniu keliu. Bet kokiu atveju – patikimas advokatas versle yra būtinybė.

Ieškant tinkamo teisininko svarbu atkreipti dėmesį, kokiose srityse jis dirba. Verslui, be abejo, ne tiks advokatas, kuris daugiausiai užsiima skyrybų bylomis. Reikėtų tokio, kuris puikiai išmano įmonių teisę, darbo teisę, bankroto ir draudimo teisę.

Įmonių teisę išmanantis advokatas gali padėti:

  • konsultuoti ir rengti dokumentus įmonės steigimo, valdymo, reorganizavimo klausimais;

  • rengti darbo sutartis;

  • rengti įmonės vidaus dokumentus;

  • atstovauti darbdavio interesus nagrinėjant darbo ginčus visose teisminio nagrinėjimo institucijose;

  • suteikti kvalifikuotą konsultaciją dėl įmonės veiklos pabaigos, inicijuojant bankrotą;

  • išieškoti skolas iki teisminiame ir teismo procese ir kt.

Advokatas baudžiamosiose ir administracinėse bylose

Baudžiamosiose bylose dalyvauja įtariamasis (įtariamieji) ir nukentėjusysis. Abiem pusėm reikalingas patyręs advokatas, išmanantis baudžiamąją teisę ir turintis patirties šioje srityje.

Pasitaiko atvejų, kai asmuo jaučiasi neteisingai nubaustas administracine bauda. Advokatas padės atstovauti administracinio nusižengimo byloje, suformuoti poziciją ikiteisminiame ir teisminiame procese, parengti apeliacinius ar kasacinius skundus.

Šeimos teisė

Skiriantis šeimai atsiranda daug klausimų, pas ką gyvens vaikai, kokie alimentai jiems turi būti mokami, kaip nustatyti bendravimo su vaikais taisykles, kaip pasidalinti bendrą turtą. Advokatas šiuo atveju gali suteikti kvalifikuotą teisinę konsultaciją, padėti parengti dokumentus, siekiant nutraukti santuoką.

Ieškantiems patyrusio ir įvairias teisines sritis išmanančio advokato, siūlome kreiptis į advokatų profesinę bendriją „Vasiliauskas ir partneriai“. Tai patyrusi komanda, kuri gina savo klientus visų kategorijų bylose ir visų instancijų teismuose. Advokatų kontora veikia Kaune, Vilniaus g. 64A.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *