Categories
Verslas

Cheminis kilimų valymas: profesionalai ištiesia ranką

Ar kada esate pasijautę nemaloniai, kai darbai, kurie atliekami su kompiuteriu arba knygomis niekaip nejudėjo į priekį, kadangi negalėjote susikaupti, nes aplink jus esanti tvarka tiesiog blaškė dėmesį. Ir, žinoma, jei aplinka būtų graži – ji nesukeltų didelio diskomforto. Namai – mūsų vidus, dalinai, tai mūsų sielos veidrodis. Taip kaip prižiūrime juos – tokie esame ir patys. Jei atsuktume laiką atgal bent penkerius metus, tuo laikotarpiu ypač namuose tapo populiaru kilimus pakeisti parketais ir laminatais. Kodėl? Nes medis atšviežindavo visą interjerą, o svarbiausia – valymas būdavo kur kas paprastesnis. Šiuo metu žmonės gigantiškus ir modernius namus vėl keičia į paprasus, mielus širdžiai ant kurių grindų stūkso švelnūs kilimai. Visgi, jų priežiūra vis dar išliko tokia pat sudėtinga neatsižvelgaitnį tai, jog šiuo metu pramonė siūlo labai daug priemonių skitų kilimams valyti. Ei užsisenėję nešvarumai jums nebeįveikiami, tačiau atsisakyti kilimo idėjos nenorite, Jums reikalingas cheminiskilimų valymas.

Nemalonus kvapas – netvarkingumo požymis

Švaros paslaugaKilimų valymas apima ne tik nešvarumų, tačiau ir pačių įvairiausių, nemalonių kvapų pašalinimą. Daugelis namuose augina gyvūnėlius, kuriems ne visada pasiseka išlaukti, kol bus išleisti į lauką. Jei ir jūsų augintinis yra toks – cheminis valymas jūsų kilime yra tiesiog būtinas. Nemalonių kvapų sklidimui įtaką daro keli veiksniai, kurie bus greitai pašalinti. Dažniausiai, sklindantį kvapą aktyvina: šlapimas, grybelis, drėgmė, rūkalai, degėsiai, pieno produktai, puvėsiai ir panašiai. Pasinaudoję profesionalų paslaugomis galėsite būti tikri, kad tie kvapai nebebus jūsų kambario dalis.

Dėmės – apsileidimo ženklas

Dėmės – kitas aspektas, kurį stengiamasi panaikinti naudojantis cheminį valymą. Dėmės gali atsirasti labai paprastai, tam tikrai nereikia tam tikrų specifinių įgūdžių. Vynas, kraujas, kava, net klijai ir kramtoma guma, dažai, vaškas – tai medžiagos, kurių pačiam išvalyti beveik nepavyks. Profesionalai turėdami specialias priemones labai greitai susitvarkys net ir su tokiais nemaloniais svetimkūniais. Dažniausiai kilimų valymo įmonės teikia ne tik šias paslaugas, tačiau kur kas platesnį asortimentą. Viskas priklauso nuo to į kokią įmonę kreipsitės.

  • Tiek vilnonių, tiek sintetinių kilimų valymas;
  • Jei kraštai atspurę, dauguma įmonių siūlo apsiuvimo paslaugas;
  • Kilimų impregnavimas;
  • Jei pageidaujate: kilimų paėmimas, o kuomet bus išvalytas – grąžinimas;
  • Kilimų valymas antialerginėmis priemonėmis.

Straipsnis parengtas Švaros paslauga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *