Categories
Verslas

Spausdinimo namuose patarimai

Jeigu spausdinate namuose, tai gal žinote, kas yra kasečių pildymas. Tačiau ir biuro administratoriams vertėtų kartais daugiau dėmesio skirti tokiems dalykams ir pasidomėti, kaip ir kada galėtų ar turėtų būti naudojami spausdinimo elementai ekonomiškai.

Nenaudojamą spausdintuvą apsaugokite nuo dulkių

Taigi, pirmasis patarimas spausdinantiems namuose arba – ekonomiškai norintiems spausdinti biure – saugoti pačią įrangą, jeigu ji rečiau naudojama. Verta spausdintuvą laikyti taip, kad jame nesikauptų dulkės. Uždaryti visas dureles ir praėjus, nes jie leis ateiti dulkėms, o to geriau būtų vengti. Dulkės spausdinimui labai kenkia, jos gali ištepti netgi patį lapą.

Kasetes pildykite, o ne keiskite

Ekonomiškumo pagrindinis principas – ne išmesti ir pirkti naują, o įprasti prie daugkartinio vartojimo. Nors gamintojas jums sakys, kad spausdintuvo kasetė turi būti perkama nauja, tai netiesa. Galite ją drąsiai pildyti ir taip kaskart sumažinti suvartojimą bei gerokai sutaupyti.

Neišmeskite garantijos

Dar vienas patarimas – tiesiog neišmesti visų dokumentų, kurie gali suteikti gaminio garantiją. Čia kalba eina būtent apie spausdintuvo garantiją, nes jeigu daiktas sugestų, jūs vis tiek galėtumėte pretenduoti į jo atnaujinimą ir sutaisymą. Tai jums turėtų būti iš tiesų labai svarbu.

Gerai užfiksuokite lapus

Spausdinant kartais daug lapų sugadinama ir švaistoma, jeigu neužfiksuota jų kryptis specialiame stalčiuje. Todėl turite tą padaryti. Tik tada printeris galės pasiimti taip lapus, kaip tai yra būtina, norint užtikrinti tikrai kokybišką pasiėmimą.

Taupykite popierių

Svarbu galvoti apie tai, kiek suvartojate popieriaus spausdinant. Kai kuriais atvejais būtų šaunu, jeigu išvis spausdinimo atsisakytumėte, nes tam tikrose situacijose pakanka informacijos telefone ir lapas nėra reikalingas. Tačiau, kuomet spausdinate, nusistatykite mažesnes paraštes, mažesnį šriftą, ekologišką rašalo pasirinkimą, kuomet galbūt spausdinama ne juodai, o pilkiau. Visa tai padės jums sutaupyti.

Protingai spausdinkite renginių bilietus

Dar vienas teisingas pasirinkimas – tai teisingai parinktas renginių bilietų spausdinimas. Tą turite užtikrinti, kad galėtumėte eiti į renginius nesigailėdami, kad atsispausdinote ne tik bilietą su bar kodu, bet ir 5 dideles spalvotas Tiketos reklamas. Reikia apie tai pagalvoti ir tiesiog kompiuterinėmis programomis dar prieš spausdinant nukirpti reklamas, paveikslėlius. Tada visus bilietus sutalpinti į vieną lapą ir spausdinti. Nėra jokio reikalo kiekvieną bilietą spausdinti ant atskirų lapų, galite atsispausdinti, kaip norite, o tuomet sukarpyti ir džiaugtis tuo, ką turite, nes tai teisingiausias pasirinkimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *