Categories
Verslas

Ką reikia žinoti apie skyrybas?

21 amžiuje skiriasi beveik kas antra pora. Skyrybos paliečia visus: tiek pačius sutuoktinius ir jų vaikus, tiek kitus šeimos narius. Tai skaudžios aplinkybės, todėl yra labai gerai kai poroms pavyksta išsiskirti taikiai. Dažniausiai problemų kyla tiems, kurie turi vaikų ir užgyvento turto. Kai prasideda turto dalybos, kyla daugybė ginčų. O problemų skiriantis ir taip netrūksta, todėl norisi, kad visas procesas kuo greičiau ir kuo sklandžiau praeitų. Dažnai poroms reikia psichologo, nes poros turi daugybę rūpesčių, o tokie dalykai kaip vaikų ar turto dalybos sukelia tik dar labiau sumaišties. Dažniausiai sutuoktiniams skyrybų metu būna neįmanoma susikalbėti tarpusavyje. Tačiau, jei turite vaikų, vien dėl jų Jums derėtų išlaikyti bent šiek tiek pagarbos vienas kitam ir atvirąbei korektišką bendravimą.

SkyrybosKo gero, svarbiausias dalykas yra išsirinkti tinkamą advokatą. Jums reikėtų pasirinkti patikimą ir kuo ilgesnę patirtį turinčią skyrybų įmonę, kurioje dirbtų specializuoti advokatai. Kai advokatai turi ir psichologo savybių, tada jie geba apraminti susikaupusią tvyrančią įtampą tarp sutuoktinių ir skyrybos tampa lengvesne procedūra.

Visų pirma, skyrybų advokatai ir psichologai įvertina realią situaciją, pasikalba su abiem sutuoktiniais: kalbina juos ir kartu ir atskirai. Tokiu būdu yra išklausomos abi pusės ir įvertinamos realios situacijos. Gana dažnai atsitinka taip, kad poros tiesiog susipyksta ir įkarščio metu skuba išsituokti. Atslūgus stresui, būna taip, kad skyrybų nebeprireikia. Todėl, atminkite, kad skyrybos turi būti apgalvotas ir smulkiai apsvarstytas sprendimas. Reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie visus artimuosius.

Jei išsiskyrimas yra neišvengiamas, tuomet specializuoti advokatai pasitelkia savo patirtį ir suteikia galimybę porai kuo greičiau ir taikiau išsiskirti.

Prieš išsiskiriant, Jums vertėtų atlikti šiuos dalykus:

Apsvarstyti, koks būtų geriausias advokatas Jums; Jei poroje dirbote ne abu, pagalvokite, iš kokių pajamų reikės gyventi toliau; Surinkti visas pažymas apie savo pajamas ir turtą; Įvertinti bendrus finansinius įsipareigojimus (pavyzdžiui, paskolas), jei tokių yra; Uždaryti visas bendras šeimos sąskaitas; Apsvarstyti, ar išsikelsite gyventi kitur. Jei taip, tai kur?; Nepamirškite, kad jei turite vaikų, nevertėtų atsipalaiduoti ar įgrimzti į gilią depresiją. Skyrybų metu yra sprendžiami ir vaikų auginimo klausimai. Jei elgsitės neadekvačiai, Jums gali būti apribotos vaikų auginimo teisės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *