Categories
Statyba

Roletai – kaip išsirinkti?

Nusprendėte įsigyti roletus, bet nežinote nuo ko pradėti? Juk jų toks didelis pasirinkimas, kad nejučia galite pasimesti. Paieškas pradėkite nuo miesto, kuriame gyvenate. Tad, jei Jums reikalingi roletai Vilniuje, tai ir ieškokite šiame mieste.

roletai vilniujeNorint universalaus grožio, praktiškumo ir patogumo uždengiant ir dekoruojant langus renkamasi įsigyti roletus. Juos patogu valdyti, nereikia valyti dulkių ar skalbti taip, kaip įprastas užuolaidas. Daugeliui šios priežastys tampa lemiančiomis apsisprendimą. Jie visuomet išlaikys gerą formą ir spalvą. Parinkus tinkamus galėsite džiaugtis vientisu namų interjeru. Nebūtina rinktis tai, kas tik gražu ar patogu. Dabar tai galime suderinti.

Skiriasi ne tik roletų spalva ar raštai, bet ir tvirtinimo būdai. Galite rinktis tokius, kurie tvirtinami prie pat stiklo ar nišoje. Galima rinktis ir ant sienos pritvirtinamus mechanizmus arba tvirtinamus į lubas. Gerai pagalvokite kam bus skirti roletai. Jei norite, kad jie atstotų ne tik naktines, bet ir dienines užuolaidas, tai Jums tiks „diena – naktis“ roletai su vienu mechanizmu. Dvigubas audinys, kurį reguliuodami galite visiškai uždengti langą arba palikti tarpus šviesai. Taip pat galima rinktis dvigubus roletus, kurie turi du atskirus mechanizmus. Nuo „diena – naktis“ šie skiriasi tuo, kad norint įsileisti šviesos į kambarį teks pakelti visą roleto audinį į viršų. Jie labai populiarūs, tačiau brangesni, nei paprasti. Pastarieji vadinami standartiniais ar klasikiniais. Jie yra iš vieno audinio, kuriam pasirenkate spalvas ir raštus.

Mėgstate šiuolaikinius interjero sprendimus? Negalite gyventi be gražių ir spalvotų langų uždangų? Išbandykite šiuolaikinių technologijų išradimus ir rinkitės foto roletus. Tereikia išsirinkti gražų patikusį vaizdą ar atvaizdą ir jis bus perkeltas ant roleto audinio. Įsivaizduokite savo miegamajame galite uždengus langus mėgautis smėlėtos pakrantės ir palmių vaizdu.

Ne tik yra daug roletų rūšių, bet ir jų paskirtis skiriasi. Ne visi skirti tik apsisaugoti nuo smalsių praeivių žvilgsnių. Norint apsisaugoti nuo saulės kaitros galima langus uždengti specialiais roletais, kurių audinys atspindi saulės infraraudonuosius spindulius ir patalpos vidus neprikaista. Dar vienas jų pranašumas tas, kad būnant viduje galima matyti lauką.

Roletai Vilniuje siūlomi daugelyje parduotuvių. Svarbu rasti tinkamus ir kokybiškus gaminius. Taip pat būtini tikslūs išmatavimai, juk nesinori, kad pakabinus jie būtų per maži ar per dideli. Jei bijote suklysti, tai visuomet galite kreiptis į specialistus. Išsirinkus tinkamus ilgai džiaugsitės jais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *