Categories
Kiti straipsniai

Protezai ar implantai?

Praradus nuosavus dantis gyvenimas tikrai nesustoja. Šiuo metu yra daug galimybių atkurti juos, tik reikia rasti tą variantą, kuris Jums atrodo labiausiai tinkamas. Žinoma, galima rinktis iš implantų, kurie vadinami inovatyviausiu pasirinkimu, ir galimi dantų protezai, kurie yra laikomi klasika. O kuris variantas yra geresnis?

Daugeliui svarbi kaina

Natūralu, kad daugeliui žmonių norisi kokybės, tačiau yra tam tikros galimybės, kurios ribose reikia laikytis. Tokiu atveju daugiau dėmesio sulaukia dantų protezai, kadangi jie kainuoja kur kas pigiau. Implantai – brangesni. Tiesa, tiek vienu, tiek kitu atveju galima rinktis išsimokėjimo už paslaugas galimybę. Daugelis privačių klinikų tokią siūlo. Taigi, reikia rinktis kliniką, kuri Jums labiausiai tinka ir tartis su ja dėl paslaugų kainų.

Natūralumas

Greta kainos reikia daugiau dėmesio skirti ir estetikai. Mitas, kad dantų protezai, matyti, kad nėra tikri dantys. Tai nėra tiesa. Šiuo metu tiek implantai, tiek protezai džiugina tikrai patraukliomis galimybėmis, kurios prieinamos kiekvienam.

Tie patys protezai gali būti gaminami iš labai skirtingų medžiagų. Galima rasti tokius, kurie atrodo natūraliau, ir tokiu pačiu tokius, kurie pigesni, tad dažniausiai vizualiai galbūt ne tokie natūralūs.

Tiesa, bet kurie dantys – geras pasirinkimas, kadangi svarbiau nei estetika yra kramtymo funkcijos atkūrimas.

Kokybė bei ilgaamžiškumas

Žinoma, ne ką mažiau dėmesio vertas ir ilgaamžiškumo faktorius. Kai žmogus nusprendžia, kad jam reikia naujų dantų – dažniausiai tikimasi, kad tokia kokybė bus atlikta tik kartą gyvenime. Ne tik implantai, tačiau taip pat ir protezai gali būti pasirinkimas tik vieną kartą, kadangi tarnaus visą gyvenimą. tačiau reikia daugiau dėmesio skirti modeliam, kuris bus pasirenkamas. O šiuo atveju ir implantai, ir tuo pačiu protezai tikrai gali būti skirti visam laikui.

Kokybiškas dantų protezavimo paslaugas Klaipėdoje ir Klaipėdos apskrityje rasite Klaipėdos OC puslapyje.

Gera klinika

Nepriklausomai nuo to, kokie dantys bus pasirinkti, svarbiausia yra rasti gerą kliniką, kurioje teikiamos paslaugos Jums labiausiai tinka. Svarbiausia yra skirti kuo daugiau dėmesio smulkmenoms, žinoma, taip pat ir tartis su tais, kurie teikia darbų garantija. Tai dažniausiai yra bene svarbiausi faktoriai, kurie lemia, kad kartą jums sutvarkyti dantys tarnaus visą gyvenimą. tai yra įmanoma. Ir džiugu, kad vis daugiau žmonių tai renkasi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *