Categories
Verslas

Profesionalus baldų gaminimas Klaipėdoje

Įmonės darbuotojai nebijo iššūkių, todėl imasi net iš pirmo žvilgsnio sudėtingų užsakymų tam, kad pateisintų jūsų lūkesčius. Įmonė gamina nestandartinius, šiuolaikinius ir modernius baldus kiekvieno kliento skoniui patenkinti. Taip pat „Medeinus“ darbuotojai itin glaudžiai palaiko ryšį su klientais tam, kad gaminant baldus nekiltų nesklandumų ar kitų nenumatytų problemų. Įmonės siūlomos stumdomos durys pasižymi novatoriškumu, lengvu durų važinėjimu, o patalpoms suteikia daugiau šviesos ir elegantiškumo. Stumdomos durys išskirtinės tuo, kad nesukelia papildomo triukšmo, yra lengvai slankiojančios ir pasižymi ilgaamžiškumu. Pagal kliento pageidavimus stumdomos durys yra gaminamos iš įvairių medžiagų kaip laminuoto medžio drožlės, taip pat, jei yra pageidavimų, montuojamas stiklas ar kitos medžiagos.

UAB „Medeinus“ – baldų gamyba Klaipėdoje užsiimanti įmonė. Įmonė gamina biuro baldus, spintas, vaikų, virtuvės kambarių baldus, svetainės ir vonios baldus bei stumdomas duris. Sekdami naujausias baldų gamybos technologijas ir tendencijas, domėdamiesi naujovėmis ir stiliumi, įmonė kruopščiai, atsižvelgdama į kliento pageidavimus pagamina baldus. Įmonė baldų gamyba Klaipėdoje užsiima ne vienerius metus, todėl yra pelniusi klientų pasitikėjimą, o darbus atlieka kainą ir kokybę atitinkančiu santykiu. Dar vienas išskirtinis įmonės bruožas – bendradarbiaudami su lizingo paslaugas teikiančia įmone, „Medeinus“ suteikia galimybę baldus įsigyti išsimokėtinai. Su klientu stengiamasi atrasti palankiausią abiems pusėms sprendimą ir gerbiant tiek įmonės, tiek klientų laiką, darbai visuomet yra atliekami laiku.

Daug rekomendacijų ir apdovanojimų pelniusi įmonė siūlo nedvejoti norintiems atnaujinti bet kurio namų kambario interjerą ir stilių. Nebrangiai, kokybiškai ir ilgaamžiškai pagaminsime jūsų norimus baldus iš plataus asortimento, o jiems atkeliavus į jūsų namus beliks tik džiaugtis puikiais rezultatais.

1 reply on “Profesionalus baldų gaminimas Klaipėdoje”

buciau labai dekingas jei kas nors rekomenduotu baldininka vilniaus rajone kuris moka gaminti baldus is mediniu paleciu, parasykite man rokasnet eta gmail, dekui

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *