Categories
Informacines technologijos

Kompiuterių kursai – pradedantiesiems ir pažengusiems

Kompiuterių kursai – puiki dovana tėvams, draugams ar kitiems artimiesiems, svajojantiems išmokti naudotis įvairiomis kompiuterinėmis programomis. Čia galite išmokti naudotis tokiomis programomis kaip Photoshop, CorelDraw, 3D Max tiek baziniu, tiek profesionaliu lygmeniu, taip pat siūloma web dizaino mokymų programa. Kompiuterių kursai Klaipėdoje – patogus pasirinkimas visiems dirbantiems ar net užsienyje gyvenantiems asmenims, nes kursų programą galite mokytis nuotoliniu būdu. Šis mokymosi būdas taip pat dažnai yra pasirenkamas mamų, namuose auginančių vaikus, kurios ištaikiusios progą bet kuriuo joms patogiu metu gali prisėsti prie kompiuterio ir imtis mokymosi programos.

Dažnai išgirstame iš brandaus amžiaus žmonių, jog jiems trūksta tam tikrų kompiuterinių žinių. Neleiskite jiems nusiminti ir padrąsinkite, rekomenduodami kompiuterių kursus pradedantiesiems grupėse. Šių mokymų metu su kompiuterinėmis žiniomis yra supažindinama nuo pačių pagrindų: interneto įsijungimo kompiuteryje, parodoma, kaip naudotis pačiomis populiariausiomis Microsoft Office programomis: Word, Excel ir pan. Į šią mokymų grupę renkasi tokio paties informacinio žinių lygio asmenys, o tai tampa puikia galimybe ne tik išmokti įvairių naujų dalykų, bet ir susirasti draugų.

Liksite nustebę, kiek daug galite išmokti vos per vieną ar dvi savaites nuotolinių kompiuterių kursų dėka, jeigu programai ir jos išmokimui skirsite tiek laiko, kiek rekomenduojama ir paruošta programoje. Kiekviena kursų programos medžiaga yra įrašyta į DVD formato failą ir žingsnis po žingsnio aiškina, ką daryti ir kaip naudotis pasirinkta programa. Vos per vieną savaitę galite išmokti naudotis Photoshop, nuotraukų redagavimo ir retušavimo programa tiek baziniame, tiek profesionaliniame lygmenyje, taip pat per savaitę galite išmokti naudotis CorelDraw programa bei montuoti vaizdo, nuotraukų ir garso failus programa Movie Maker.

Kompiuterių kursai Klaipėdoje – neabejotinai patogus sprendimas neturintiems pakankamai laiko, gyvenantiems užsienyje, tačiau norintiems pagerinti kompiuterines žinias. Mokytis galite ne tik būdami namuose, darbe, tačiau ir keliaudami ar tiesiog atradę laisvą minutę savo dienotvarkėje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *