Categories
Kiti straipsniai

Plaukų dažai internetu: platus asortimentas ir gera kaina

Šukuosena yra vienas iš būdų išreikšti save, susikurti unikalų stilių. Be to, dažant plaukus galima ne tik pakeisti savo išvaizdą, bet ir užmaskuoti bėgančių metų pėdsakus – žilus plaukus. Jei svarstote apie plaukų dažymą, tai plaukų dažai internetu yra geriausias pasirinkimas: čia maloniai nustebins ir kainos, ir didelė įvairovė.

Ilgalaikiai plaukų dažai

Vadinamieji ilgalaikiai plaukų dažai internetu yra parduodami įvairiose parduotuvėse. Tai viena populiariausių priemonių plaukų dažymui: šių dažų sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, kurios įsiskverbia į plauką ir ilgam užtikrina intensyvų atspalvį. Tokie plaukų dažai puikiai nudažo net žilus plaukus.

Perkant internetu galima rinktis iš kelių rūšių ilgalaikių plaukų dažų. Vienu jų yra skirti naudoti namuose, o kiti – profesionaliam naudojimui. Pastaruosius taip pat galima naudoti namuose, tačiau reikia turėti tam tikrų žinių, kaip tokius dažus tinkamai sumaišyti. Tausojant plaukus, geriau rinkti vadinamuosius augalinius plaukų dažus, kurie praturtinti vertingomis medžiagomis.

Trumpalaikiai plaukų dažai

Kartais manoma, kad tokie plaukų dažai yra skirti paauglėms, tačiau iš tikrųjų jais galima puikiai pabrėžti ir natūralią plaukų spalvą. Ryškiaspalviai plaukų dažai internetu labiausiai žavi paaugles ir jaunesnio amžiaus stileivas – taip dažyti šviesintus plaukus šiuo metu yra itin populiaru. Vis dėlto trumpalaikiai plaukų dažai gali būti daug įvairesnių atspalvių nei tik ryškios spalvos, be to, jie gali būti įvairios formos.

Purškiami plaukų dažai internetu yra gana populiari prekė. Tai puikus būdas pasidžiaugti nauja plaukų spalva per vakarėlį ar fotosesiją, nes šių dažų efektas dažniausiai nusiplauną per vieną ar kelis plovimus. Natūralių atspalvių purškiami dažai gali būti puikus būdas užmaskuoti ataugusioms plaukų šaknims.

Tepami trumpalaikiai plaukų dažai gali atlaikyti ir iki 20 plovimų – tai priklauso ne tik nuo gamintojo, bet ir nuo spalvos. Tačiau verta prisiminti, kad tokie trumpalaikiai plaukų dažai tamsesnių atspalvių plaukų nenudažys ir geriausiai atsiskleidžia šviesiuose ar šviesintuose plaukuose. Tiesa, jie mažiau kenkia plaukams, palyginti su ilgalaikiais plaukų dažais.

Dažančios plaukų priežiūros priemonės

Plaukų dažai internetu yra parduodami iš įvairių gamintojų, tad jei norite lengvo ir natūralaus efekto, drąsiai rinkitės dažančias priemones plaukų priežiūrai. Tai gali būti kaukė, kondicionierius ar šampūnas. Tokios priemonės puikiai paryškina natūralų atspalvį ar suteikia naują. Ryškiausias efektas pastebimas ant šviesių plaukų: tokiu būdu galima plaukus patamsinti ar suteikti jiems naują atspalvį.

Kuo tokios priemonės geros? Jų efektas yra trumpalaikis, tad tai puikus būdas paeksperimentuoti. Be to, jos puoselėja plaukus, turi vertingų maitinamųjų savybių. Ir nors tokios priemonės žilų plaukų nenudažys, jos gali būti puikia alternatyva plaukų dažymui, kai norisi subtilių pokyčių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *