Categories
Verslas

Pensijų fondai

Kiekvienas žmogus nori užtikrintos senatvės, kad sulaukus garbaus amžiaus nebūtų pinigų stygiaus. Šiandieną rinktis gali kiekvienas, pasirinkimas yra nemažas. Apsispręsti nėra labai lengva, kadangi pasiūlymų tikrai yra daug. Kiekvienas nori pasirinkti tai kas geriausia. Jaunimui pensijų fondai, galbūt nėra tokie aktualūs, tačiau vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems pensijinis amžius jau ne už kalnų, tai yra labai svarbu. Kokio dydžio bus jūsų pensija priklauso nuo jūsų gaunamo darbo užmokesčio. Visi nori uždirbi kuo daugiau, ypač artėjant senatvei, tačiau gerai apmokamą darbą rasti nėra lengva. Rizika visada lieka.

pensiju-fondaiViena iš instancijų, kurioje galite kaupti senatvei „Finasta“ – tai finansinė grupė, kuri gali būti geras sprendimas, kada renkatės pensijų fondą. Ši įmonė gyvuoja jau ne vienerius metus, įkurta 1994 m. Pagrindinis tikslas didinti turto, kuris priklauso klientams, vertę. „Finasta“ viena iš didžiausių grupių Baltijos šalyse, kurios užsiima privačia bankininkyste. Ši įmonė gerai žinoma, skyriai yra keliuose miestuose Lietuvoje, atstovybė yra Latvijoje (Rygos mieste). „Finasta“ turi nemažai gerų atsiliepimų iš esamų klientų. Finansinėje grupėje „Finasta“ palyginus, bene, mažiausi mokesčiai, jei norėsite pereiti į kitą vietą, tai galėsite padaryti be papildomų mokesčių (nemokamai). Reikėtų atsižvelgti į tai, kad investavimo rezultatai tikrai nėra prasti. Čia atnaujinta pensijų kaupimo sistema. Finansinė grupė siūlo ne vieną būdą pensijų kaupimui. Kiekvienas gali pasirinkti sau palankiausią, kuris naudingiausias. Pirmiausia reikia tapti pensijų fondų dalyviu. Galėsite rinktis iš trijų tolimesnio kaupimo variantų. Siūlomas palyginus ne mažas pasirinkimas. Tikrai kiekvienas gali rasti sau tinkamiausią. Glite rinktis:

  • Maksimalus kaupimas.
  • Minimalus kaupimas.
  • Privataus kaupimo stabdymas.

Jei sunku pasirinkti, kuris variantas jums tinkamiausias, galite pasitarti su įmonėje dirbančiais konsultantais. Jie tikrai padės išsirinkti tai kas jums geriausia. Kurį rinktis priklauso nuo jūsų amžiaus, koks laikotarpis liko iki pensijos.

Visais atvejais pasirašomos sutartys, kurias rekomenduojama atidžiai perskaityti, o kilus klausimams viską išsiaiškinti. Vienas sutarties egzempliorius visada turi likti jums, o kitas įmonei. Šis dokumentas visada sudaromas dviem egzemplioriais. Įmonės darbuotojai visada jums mielai padės bei atsakys į visus klausimus.

Pensijų fondai šiandieną atlieką nemažą vaidmenį, kadangi tai gali nulemti jūsų gyvenimo kokybę senatvėje. Nei vienas nenori nežinomybės, tai aktualu ypač vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems pensijinis amžius netolimoje ateityje. Kiekvienas nori, kad senatvė būtų soti, kad netrūktų pinigų būtiniausioms prekėms bei mokesčiams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *