Categories
Statyba

Pardavėjai ir nuomotojai siūlo būstą Palangoje – o kas geriau?

Gyvenimas pajūryje – tai kasdienis komfortas ir romantika, apie kurią svajoja dažnas lietuvis. Auganti nekilnojamojo turto rinka siūlo plačias būsto pasirinkimo galimybes, todėl galite būti tikri, kad atrasite jūsų lūkesčius ir poreikius atitinkančius namus. Tiesa, ne tik pardavėjai siūlo būstą Palangoje – sparčiai auga ir nuomos pasiūlymai. Štai čia susiduriama su esmine pasirinkimo problema. Kas geriau – būstas nuomai ar nuosavų namų įsigijimas? Patyrę brokeriai teigia, kad tiek vienas, tiek kitas sprendimas turi savų privalumų ir trūkumų.

Jei galvojate apie būsto nuomą

Būsto nuoma yra praktiškas ir patogus sprendimas, nereikalaujantis didelių išlaidų. Iš tiesų, užsienyje būsto nuoma yra vienas dažniausių pasirinkimų, kurį vertina ne tik jauni žmonės, bet ir didesnės šeimos. Tiesa, Lietuvoje tradiciškai į nuomą žiūrima kiek įtariai, manant, kad šis sprendimas tinkamas tik laikinam apsistojimui. Iš kitos pusės, būstas pajūryje ir jo nuoma yra optimalus pasirinkimas, jei norite čia atvažiuoti laikinam gyvenimui, pvz., galvojate apie kelių mėnesių atostogas. Apie nuomą verta galvoti ir tuomet, jei norite kurį laiką pagyventi ir padirbti pajūryje, tačiau nesate tikri, ar ilgam čia apsistosite. Tai puiki galimybė iš arčiau susipažinti su miestu, įvertinti gyvenamųjų rajonų privalumus ir trūkumus, kad galėtumėte apsispręsti, ar norite čia įsigyti būstą.

Jei galvojate apie būsto pirkimą

Būsto Palangoje įsigijimas yra optimalus pasirinkimas tuomet, jei galvojate šiame mieste gyventi. Tiesa, apie nuosavo buto pirkimą verta pagalvoti ir tuo atveju, jei ieškote patogaus sprendimo kasmetinėms atostogoms ir finansinės galimybės jums leidžia turėti nuosavą būstą poilsiui. Be to, tuo atveju, kai bute niekas negyvens, jį galima sėkmingai nuomoti ir gauti papildomų pajamų. Nekilnojamojo turto brokeriai primena, kad priklausomai nuo to, ar ketinate pirkti būstą nuolatiniam gyvenimui, ar patalpas atostogoms, priklausys ir NT pasiūlymai. Gyvenimui pajūryje rekomenduojami didesni, erdvūs, patogiai išplanuoti butai, kotedžai ir nuosavi namai – priklausomai nuo jūsų poreikių ir galimybių. Tuo tarpu laikinam gyvenimui siūloma rinktis kiek kompaktiškesnius, mažesnės kainos būstus. Naujos statybos namai išsiskiria patogiu ir praktišku išplanavimu, todėl net ir nedidelės kvadratūros butas taps jaukia vieta atostogoms (o gal ir nuolatiniam gyvenimui?).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *