Categories
Statyba

Negabaritiniai kroviniai

Negabaritinis krovinys-tai yra prekės rūšis, kurios neįmanoma gabenti su įprastu transportu arba konteineriu dėl didelių gabaritų. Šiandien viena iš populiariausių pervežimo paslaugų yra negabaritinių krovinių gabenimas. Tačiau ši procedūra yra pakankamai sudėtinga, kadangi negabaritiniai kroviniai yra nestandartiniai, kurių pervežimui yra būtina turėti specialų transportą, o antra ura būtina atsižvelgti į kiekvieno krovinio specialias charakteristikas.

Negabaritiniai kroviniaiPervežant negabaritinius krovinius yra svarbiausia užtikrinti saugumą ir laikų jį prastyti. Ir mūsų įmonė tai gali užtikrinti savo klientams, kadangi šis darbas yra patikimas tik vairuotojams, kurie turi darbo su negabaritiniais kroviniais patirties. Taip pat turime visus reikalingus leidimus norint gabenti negabaritinius krovinius.

Negabaritinių krovinių pervežimui yra būtinas ypatyngas transportas, kuris turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • Maksimali kėlimo galia;
  • Didelis platformos plotis ir ilgis;
  • Atitinkamas išvažiavimo kampas ir aukštis.

Mūsų įmonės privalumai yra:

  • greitas krovinio pristatymas, kuris bus aptartas bendradarbiaujant su klientu;
  • Turime savo automobilių parką, kuris yra skirtas negabaritinių krovinių pervežimui;
  • Mes darbą atliekame kokybiškai, laikantis saugomo taisyklių, o jūsų krovinys yra draudžiamas;
  • Individualiai bendraujame su kiekvienu klientu. Jūs bendrausite su asmeniniu vadybininku, kuris jums suteiks visą reikiamą informaciją apie tai kaip keliauja jūsų krovinys;
  • Krovinio palyda. Gabenant negabaritinius krovinius gali prireikti palydos, todėl mes esame pasiruošę ją suorganizuoti.

Mūsų įmonė sėkmingai dirba negabaritinių krovinių gabenimos srityje ir yra pasiruošusi visada jums padėti sprendžiant krovinių pervežimo problemas.

3 replies on “Negabaritiniai kroviniai”

Bet jeigu reikia gabenti krovinį į užsienio šalis, tada jau sudėtinga rasti kas tai galėtų padaryti kokybiškai. Pats buvau susidūręs su tokia problema, tai atradau, jog kroviniai gali būti puikiai gabenami keltais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *