Categories
Statyba

Naujos statybos projektai Vilniuje – auganti ir tobulėjanti NT rinka

Lietuvos sostinė – sparčiai augantis ir nuolatos stiprėjantis miestas, sulaukiantis išskirtinai didelio naujakurių dėmesio. Šiuo metu didele paklausa džiaugiasi Amber City naujos statybos projektas Vilniuje ir kiti modernūs NT būstai, atitinkantys tiek jaunų pirkėjų, tiek vyresniųjų gyventojų poreikius. Nekilnojamojo turto brokeriai džiaugiasi, kad didėjanti paklausa skatina vystytojus ieškoti modernesnių, šiuolaikiškesnių ir patogesnių sprendimų.

Įvertinkite galimybių ir poreikių santykį

Jei nusprendėte investuoti į nekilnojamąjį turtą, visų pirma turite atsakyti į kelis esminius klausimus. Svarbiausi – kokios yra jūsų finansinės galimybės ir kokius reikalavimus keliate naujiesiems namams? Abu klausimai reikalauja racionalaus poreikių ir galimybių įvertinimo. Žinoma, jei būstą perkate iš turimų santaupų, galite sau leisti daugiau, tačiau, jei nekilnojamojo turto įsigijimui jums reikalinga paskola, būkite itin atidūs – neracionalus sprendimas gali tapti sunkia finansine našta, kuri keis jūsų įprastas komforto sąlygas. Labai svarbu iš anksto nuspręsti dėl mikrorajono, kuriame ketinate gyventi. Jūsų pasirinkimas lems ir būsto kainą, ir jūsų patogumą (pvz., įvertinkite susisiekimą su darboviete). Visais atvejais verta pasitarti su finansininkai ir NT brokeriais, kurie padės priimti optimaliausią sprendimą.

Šiuolaikiniai NT projektai Vilniaus gyventojams

Rinkdamiesi būstą, turėtumėte objektyviai įvertinti nekilnojamojo turto rinką ir naujuosius daugiabučių projektus. Nors individualiu atveju pirkėjų poreikiai gali skirtis, praktika rodo, kad šiuo metu didžiausias palankumas rodomas struktūriškai patogiose miesto vietose esantiems mikrorajonams, kurie suteikia pageidaujamą komfortą ir tuo pačiu užtikrina lengvą ir patogų susisiekimą su lankytinais sostinės objektais.

Itin didelio dėmesio sulaukia AmberCity projektas. Tai modernus ir šiuolaikiškas gyvenamųjų namų kompleksas su uždara gyvenviete. Projekto namai išsidėstę aplink didelį ir patogiai suplanuotą vidinį kiemą, kuriame įrengtos poilsio erdvės suaugusiems ir lavinamosios žaidimų aikštelės vaikams. Čia yra lauko treniruokliai, pavėsinės, iškylų zonos ir net privatus kiemo baseinas. Pašilaičiuose įrengtas objektas apsuptas saugios ir draugiškos namų kaimynystės, todėl jums nereikės nerimauti grįžus namo vėlų vakarą ar išleidus vaikus žaisti į kiemą. Saugumo suteiks ir modernios IP vaizdo kameros, kuriomis stebima visa gyvenamoji teritorija. Jaukiai apželdinta aplinka, tvarkingi pasivaikščiojimų keliai ir dviračių takeliai užtikrina malonų laisvalaikį ir ramų poilsį. Automobilius gyventojai gali palikti dviejų aukštų požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje arba antžeminėse stovėjimo vietose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *