Categories
Verslas

Atostogos ir kreditas: kaip sutaupyti

Jeigu prieš kurį laiką jūsų sąskaitoje atsirado greitasis kreditas, panaudoję gautus pinigus imate gyventi kiek kitokiu režimu: kad galėtumėte grąžinti, ką pasiskolinote. Tai normali praktika ir ja reikia užsiimti, toks ir yra skolinimosi ciklas: skolinatės, išleidžiate, tada taupote, didinate savo pajamas ir grąžinate. Jeigu tas grąžinimo etapas kaip tik išpuolė per atostogas, gal nusiminsite ir abejosite savimi, gailėsitės, kad negalėsite paatostogauti su šeima. Bet iš tiesų juk galėtumėte. Nes tai yra mitas, kad atostogos reikalauja pinigų.

Mitas, kad atostogoms būtina išleisti daug

Tad jūsų turimas kreditas neturėtų jums niekaip sugadinti vasaros ar sutrukdyti poilsiauti. Ta mintis, kad per atostogas turite daug išleisti pinigų pramogoms, yra ne kas kitas, o reklamos ir medijų įpiršta mintis. Kurią aišku sukūrė tie, kas užsiima turizmo ir laisvalaikio paslaugomis ir kas yra suinteresuoti iš to uždirbti. Tai, ko iš tiesų reikia atostogoms, tai laisvas laikas. Tai yra, neiti į darbą ir neturėti šimto darbų namuose. Tai, kad jūs nedirbate, jau iškart ir yra atostogos. O toliau jums belieka užsiimti malonia veikla, kuri visiškai neturi būti koks nors gulėjimas Turkijos paplūdimyje ar skraidymas su parasparniu. Tai gali toks pats malonus ir nieko nekainuojantis dalykas, kuris gali pradžiuginti ir jus, ir jūsų šeimą, o kartu ir gerinti savijautą dėl to, kad pinigų neišleisite, taigi, lengvai vėliau juos grąžinsite, ką pasiskolinote.

Atostogos kaime ir gamtoje

Pirmoji atostogų kryptis, kurią pasirinkus, tikrai bus lengviau grąžinamas kreditas, tai atostogos kaime. Labai paprasta, nes jūs tiesiog galėsite atostogauti pas tėvus, gimines, draugus, ten, kur paprastai žmonės vasarą važiuoja atsigauti gamtoje. Jeigu tik tokią galimybę turite. Galėsite net pakeitę aplinką ir nudirbti vieną – kitą ūkio darbą ir tai bus jums gera pramoga, kitokia veikla. Kai kažką darai labai retai, tai tampa egzotika, o ne darbu. Taip gali atrodyti ir šienavimas, karvės melžimas, žolės pjovimas, obuolių skynimas – juk tai tik fizinis darbas. Kuo jis blogesnis nei, pavyzdžiui, lipimas alpinizmo sienele. Atostogos miške taip pat gali suteikti daug laimės, ypač grybų sezono metu. Prie lietuviško ežero irgi nemokamai pagulėsite.

Nemokamos linksmybės mieste

Koncertai, festivaliai, renginiai, seminarai, rytinė joga pievoje – visa tai taip pat yra pramogos, ir jos miestuose labai dažnai nemokamos. Tad atostogauti galite ir tiesiog savo mieste, darydami malonius dalykus nemokamai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *