Categories
Statyba

Kotedžai, mažaaukštė statyba ar naujos statybos butai Vilniuje?

Naujų namų įsigijimas – atsakingas ir racionalaus mąstymo reikalaujantis sprendimas. Nekilnojamojo turto rinka sostinėje plečiasi itin greit, todėl naujos statybos butai Vilniuje siūlo išskirtinai plačias pasirinkimo galimybes. Be to, kaip pastebi ekspertai, keičiantis pirkėjų įpročiams, vis daugiau dėmesio sulaukia modernūs kotedžai ir mažaaukštės statybos namai. Kuris iš šių sprendimų yra racionaliausias ir kurį verta rinktis konkrečiu atveju? Apie tai trumpai pakalbėsime šiame straipsnyje.

Naujos statybos butai Vilniuje

Naujos statybos butai VilniujeButai išlieka vienu populiariausių pasirinkimu, kuris vertinamas dėl optimalaus kainos ir kokybės santykio. Nors naujos statybos butai kainuoja daugiau už būstus senos statybos projektuose, vis dėlto, jie pasižymi aukšta investicine verte ir suteikia gerokai patogesnes gyvenimo sąlygas. Be to, pirkėjams nereikia papildomai investuoti į remonto ar restauracijos darbus. Gyvenimas daugiabutyje žavi savo patogumu – paprastai iš šių mikrorajonų gana lengvai pasiekiamos viešojo transporto stotelės, prekybos erdvės, mokyklos ir darželiai. Gyvenimas butuose siejamas ir su didesniu saugumu, kadangi būstas nuolatos apsuptas kaimynų, kas sumažina įsilaužimo tikimybę. Kaip trūkumas minimos mažesnės privatumo galimybės, kadangi gyvenant daugiabutyje tenka dalintis tiek bendru vidiniu kiemu, tiek bendra laiptine. Gali atsirasti nemažai problemų ir dėl automobilių stovėjimo aikštelės.

Mažaaukštės statybos namai

Pastaraisiais metais išpopuliarėję mažaaukštės statybos projektai vertinami dėl itin subtilių estetinių sprendimų – paprastai tokie projektai išsiskiria vaizdinga gyvenamąja aplinka, turi privačius kiemus, sodus, pasivaikščiojimo ir poilsio erdves. Dėl mažesnio gyventojų skaičiaus yra kuriamos glaudesnės bendruomenės, patys būstai paprastai yra erdvesni, pasižymi modernesniu išplanavimu. Iš kitos pusės, mažaaukščiai projektai paprastai reikalauja didesnių investicijų, be to, kaip ir kotedžai, paprastai jie kuriami kiek atokiau nuo pagrindinių miesto gatvių, todėl susisiekimas su miestu gali tapti sunkesnis, ypač neturint nuosavo automobilio.

Kotedžai

Svarbiausias kotedžų privalumas – privatumas. Priešingai nei naujos statybos butai Vilniuje, kotedžai leidžia mėgautis privačiu kiemu, kuriame galite kepti maistą su draugais ar leisti pažaisti vaikus. Be to, kotedžai yra gana erdvūs, patogiai išplanuoti, suteikia „nuosavo namo mieste“ įspūdį. Tai yra emociškai jaukiausias sprendimas, kurį ypatingai vertina jaunos šeimos. Jūs turite galimybę mėgautis kelių aukštų būstu, nuosavu kiemu, nuosava automobilio stovėjimo vieta ir nuo daugiabučių rajonų atskirta aplinka. Deja, kotedžai reikalauja gana didelių investicijų, be to, jų įrengimas, lyginant su naujos statybos butais, pareikalaus taip pat daugiau išlaidų. Kaip ir mažaaukštės statybos projektai, paprastai kotedžai statomi atokiau nuo parduotuvių, darželių, mokyklų ir viešojo transporto susisiekimo stotelių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *