Categories
Kiti straipsniai

Kalendoriai gerai reklamai

KalendoriaiKalendoriai su tam tikra jūsų pasirinkta nuotrauka ar paveikslėliu gali tapti iš tiesų labai gera dovana ar net reklama. Verslo aplinkoje yra paplitusi praktika gaminti kalendorius su savo logotipu ar produkcijos nuotraukomis ir dovanoti juos tiek verslo partneriams, tiek ir klientams. Tik įsivaizduokite, jog vos už keletą ar kelioliką eurų galite pakabinti savo įmonės reklama ant sienos klientų namuose ar biure! Tai iš tiesų stulbinamas rezultatas. Tokio pasiekiamumo ir matomumo už tokią mažą kainą daugiau nesutiksite niekur. Dėl šios priežasties, turite pasirūpinti jog jūsų kalendorius atrodytų nepriekaištingai, o tuo pačiu būtų ir kokybiškas, ir funkcionalus. Tik tokiu būdu padidinsite šansus, jog jį iš tiesų kažkas naudos ir žiūrės į jį kiekvieną dieną.

Žinoma, tikriausiai pats paprasčiausias variantas būtų tiesiog nufotografuoti pusplikę merginą ir ją patalpinti ant kalendoriaus, tačiau prisiminkite, jog tokia egzotika gali būti kiek kontraversiška ir patikti ne visiems – kai kuriuos žmones tokie dalykai gali net įžeisti ar įsiutinti. Būtent dėl to būtų geriau nepriimti drastiškų sprendimų ir nesiekti bet kokia kaina atkreipti į save dėmesį.

Geresnis variantas būtų ant kalendoriaus uždėti kažką tikrai gražaus arba aktualaus žmonėms, kurie juo naudosis. Būtent personalizuotos dovanos visuomet suveikia geriausiai – žmonės tuomet jaučia jog rūpinatės jais ir jie iš tikrųjų yra jums svarbūs. Toks dėmesio parodymas, paslėptas smulkiose detalėse, gali dar labiau sustiprinti ryšius ir prailginti bendradarbiavimą.

Kalendoriai turi ne tik gražiai atrodyti, bet ir būti funkcionalūs – vien dėl grožio jų ant sienos niekas nelaikys. Šioje vietoje tikriausia teks atsižvelgti ir į biudžetą. Patys pigiausi kalendoriai bus itin paprasti – tiesiog plakatas su plėšomais lapais, arba net į vieną lapą sutalpinta nuotrauka ir visi 12 ateinančių metų mėnesių. Jei perkate tik keletą vienetų kainų skirtumas neturėtų sudaryti labai didelės problemos, tačiau jei užsakinėsite dešimtis ar šimtus kalendorių, kelių eurų skirtumas gali susidėti į tikrai nemažą sumą. Pasistenkite įsivaizduoti, kokį kalendorių pats norėtumėte gauti ir laikyti savo namuose arba darbo vietoje – greičiausiai, jog jūsų klientai ar verslo partneriai jaučiasi labai panašiai. Žinoma, jei norite kokybės, būtinai rinkitės kalendorių su dienos žymekliu ir atskiru lapu kiekvienai mėnesio dienai. Tokie kalendoriai yra kur kas praktiškesni – taip padidinsite tikimybę, jog juos iš tiesų kažkas naudos ir matys jūsų reklamą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *