Categories
Statyba

Naujamiesčioalėja projektas – butai su daline ir pilna apdaila

Gyvenimas didmiestyje turi savų privalumų ir trūkumų. Vilnius orientuotas į jaunų, žingeidžių ir aktyvių žmonių poreikius, vertinančius pulsuojantį gyvenimo ritmą. Iš kitos pusės, praktika rodo, kad itin didelio dėmesio sulaukęs Naujamiesčioalėja projektas vertinamas dėl galimybės vos per kelias minutes pasiekti žaliąją miesto teritoriją – garsųjį Vingio parką, taip pat – mėgautis privatumu, gyvenant atokiau nuo triukšmingų miesto gatvių, tuo pačiu esant vos keli kilometrai nuo populiariausių miesto objektų, centro, Gedimino kalno.

Augantys pirkėjų lūkesčiai

Siūlydami modernius ir šiuolaikiškus gyvenamuosius daugiabučius, NT vystytojai supranta, kad svarbų vaidmenį atlieka ne tik gyvenamoji aplinka ir lokacijos zona, bet ir būstų išplanavimas, jų apdaila. Ilgą laiką pirkėjai vertino namus tik pagal jų kainą ar gyvenamąjį rajoną, tačiau šiandien, gerėjant ekonominei situacijai, pirkėjai tampa išrankesni ir kelia didesnius reikalavimus tiek būsto išplanavimui, tiek jo įrengimui. Siekdami įgyvendinti individualius pirkėjų poreikius, Naujamiesčioalėja projekto rengėjai siūlo erdvius, patogiai suprojektuotus butus. Visi butai turi balkonus su dažytais stiklais, kurie suteikia daugiau privatumo, tačiau nesumažina saulės šviesos.

Individualiems pirkėjų poreikiams – dalinės ir pilnos apdailos butai

Svarbus privalumas yra tai, kad visi naujojo projekto butai gali būti parduodami tiek su daline, tiek su pilna apdaila. Dalinės apdailos butai komplektuojami su blokelių mūro vidaus pertvaromis. Mūrinės sienos ir pertvaros ištinkuotos gipsiniu tinku. Visuose sanmazguose yra sumontuoti vandeniu ir elektra kombinuoti gyvatukai, o ant radiatorių (kambariuose) sumontuotos šiuolaikiškos „Danfoss ECO“ termostatinės galvutės, kurios leis individualiai reguliuoti kiekvienos patalpos temperatūrą. Dalinės apdailos butai rekomenduojami pirkėjams, kurie turi originalią interjero įrengimo viziją ir šiam sprendimui gali skirti papildomų išlaidų. Taip pat pirkėjams, kurių persikėlimas nėra apribotas griežtų laiko terminų.

Butai su pilna apdaila siūlomi žmonėms, norintiems sumažinti būsto įrengimo rūpesčius ir įsikelti į pilnai įrengtus namus. Tai itin patogus sprendimas, leidžiantis taupyti laiką ir išlaidas. Būsto projektus rengia profesionalūs dizaineriai, be to, atsižvelgiant į individualius pirkėjų poreikius, gyventojams siūlomi net keli interjero įrengimo variantai. Kad priimtumėte objektyviausią sprendimą, siūlome pasidomėti, kurie laisvi butai dar laukia savo pirkėjų ir pasitarti su NT brokeriais dėl vieno ar kito pasirinkimo privalumų bei trūkumų. Pvz., perkant būstą pravartu įvertinti ir daugiabučio aukštų skaičių, langų padėtį ar pro balkoną matomą vaizdą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *