Categories
Grožis ir mada

Egzotiški masažai – atgaiva kūnui ir sielai

Masažas yra labai šauni tiek kūno, tiek minčių atpalaidavimo forma. Kiekvienas norime jaustis atsipalaidavęs, o geriausiai tai padaryti padeda profilaktiškas tinkamų kūno vietų suaktyvinimas. Kad ir kaip būtų šaunu, bet pats žmogus savęs masažuoti negali, tad geriausia pasikliauti profesionalais. Masažas Vilniuje yra labai lengvai surandama paslauga, kadangi salonų išties yra labai daug. Svarbiausia žinoti ar jūs norite orientuotis į tradicinį ar į jį egzotišką kūno atpalaidavimo būdą.

Turkiškas masažas

Tradiciniai Turkijos masažai Vilniuje yra atliekami daugelyje SPA. Dažniausiai net įjungiama tokio tipo muzika, kad žmogus geriau atsipalaiduotų ir tai padėtų jam pajusti atitinkamą dvasią. Svarbiausias aspektas – aliejus, kuriuo naudojantis stengiamasi suaktyvinti kraujotaką. Moteris dažniausiai jo pageidauja, kadangi jis padeda odą išlaikyti elastingą ir stangrią. Vyrams jis patinka, nes padeda atsikratyti streso, pagerinti kraujo apytaką. Masažas trunka maždaug valandą, o juo mėgautis rekomenduojama bent dešimt kartų per mėnesį.

Havajų masažas

Šios valstijos masažas turbūt yra rečiau kam girdėtas, kadangi jį atlieka ne visi salonai. Tačiau masažai Vilniuje įmanomi ir šios rūšies, tereikia geriau paieškoti. Šio tipo masažai daromi naudojant eterinius aliejus, skambant nacionaliniai muzikai. Teigiama, jog tai pirmas žingsnis į meditaciją. Galbūt todėl jie tokie veiksmingi ir vis daugiau žmonių noriai juos renkasi kaip vieną iš geriausių atsipalaidavimo būdų. Šie masažai pasižymi toksinų išvalymu iš organizmo ir papildomų jėgų suteikimu. Sakoma, jog anksčiau jie buvo daromi net septynias valandas ir tai buvo pirmas žingsnis link trečiosios akies atsivėrimo. Žinoma, šiuolaikiniai netrunka taip ilgai, tačiau didėjanti paklausa rodo, jog žmonėms ši rūšis yra artima.

Tailando masažas

Šio masažo pagrindinė užduotis kaip ir daugelio, kuo geriau atpalaiduoti kūną ir suteikti naujų, šviežių minčių stimulą, kuris padėtų aktyviau galvoti. Specialiai tam pasirenkami specialūs kvapai bei muzika. Apskritai be šių dviejų komponentų sunku rasti gerą egzotiško masažo rūšį. Tačiau Tailando masažas ypatingas tuo, jog jam naudojamos specialios priemonės, kurios yra pagamintos iš natūralių medžiagų. Galima pasirinkti programą, kuri yra skirta dviems, taip bus siekiama pajusti dvejų žmonių ryšį, jų harmoniją. Galbūt todėl, šio tipo masažas tapo įprasta Valentino dienos ar vestuvių dovana.

Masažai Vilniuje siūlo išties labai platų pasirinkimą – tereikia rasti labiausiai jums tinkantį ir patinkantį. Skirtingos šalys pasižymi skirtingomis kūno vietos aktyvinimo procedūromis. Tiesa ta, jog veiksmingos yra visos, tačiau galbūt vienos ar kitos priemonės jums nėra priimtinos. Atsipalaiduokite ir gyvenkite laisviau. Masažas – vienas iš būdų tai pasiekti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *