Categories
Logistika

Automobilių nuoma: klausimai ir atsakymai

Automobilių nuoma šiandien tampa vis populiaresnė, ir ne tik nuvykus į svečias šalis. Šiomis dienomis retas kuris įsivaizduoja savo dieną be automobilio, ir sugedus nuosavam automobiliui, tai sukelia tikrai nemažai nepatogumų. Laimei, šiandien yra išeitis, ir atsidūrus nemalonioje situacijoje, automobilį galima tiesiog išsinuomoti. Apie automobilių nuomą iškyla tikrai nemažai klausimų, į kuriuos pabandysime atsakyti.

Gana dažnai teiraujamasi, kiek gali kainuoti išsinuomoti automobilį. Vienareikšmiškai atsakyti būtų pakankamai sudėtinga, nes tai priklauso nuo pasirinkto automobilio markės, taip pat ir jo pagaminimo metų bei nuomos bendrovių nustatytų tarifų. Nuomos kaina skiriasi ir nuo termino, kuriam nusprendžiama išsinuomoti automobilį. Paprastai nuomojantis ilgesniam laikui nuomos kaina mažėja, tai yra, už kiekvieną nuomos kainą mokoma mažiau.

Taip pat klausiama, kokios yra automobilių nuomos sąlygos. Tai, žinoma, priklauso nuo pačios nuomos bendrovės, tačiau dažniausiai reikia susimokėti nustatytą užstatą, taip pat ir nuomos kainą bei pasirašyti sutartį.

Ką daryti, jei kelionės metu sugenda automobilis?

Dėl to nerimauti nereikėtų: jei išsinuomotas automobilis suges, jums bus nedelsiant suteikta techninė pagalba, nepriklausomai nuo paros laiko. Vis dėlto, kad automobilis suges, tikimybė yra labai maža: paprastai nuomojami gana nauji automobiliai, kurie yra techniškai tvarkingi, todėl gedimų atvejų pasitaiko tikrai retai.

Ką daryti, norint išsinuomoti automobilį?

Šiandien tai padaryti labai paprasta: jums reikia susirasti įmonę, užsiimančią automobilių nuoma, ir pasiteirauti dėl norimo išsinuomoti automobilio. Dažnais atvejais automobilį reikia rezervuoti, kad reikiamą dieną norimas automobilis tikrai būtų laisvas.

Ar kartu su automobiliu galima išsinuomoti ir priedus?

Taip, automobilių nuomos bendrovės rūpinasi savi klientais, todėl gali pasiūlyti išsinuomoti ir automobilio priedus, pavyzdžiui, navigacijos sistemą, automobilio kėdutę vaikams, stogo bagažinę ar dviračių laikiklį.

Ar reikia mokėti papildomai už automobilio draudimą?

Ne, papildomų mokesčių nėra.

Ar pastoviems klientams gali būti pasiūlyta nuolaida?

Taip, jei iš to paties automobilių salono nuomositės transporto priemonę ne pirmą kartą, jums gali būti pasiūlytos dar geresnės nuomos sąlygos, ir jūs už nuomą mokėsite mažiau.

Taigi, automobilį verta nuomotis gana dažnais atvejais, ir kam kentėti nepatogumus, jei galite rasti tikrai paprastą sprendimą, kuris jums nekainuos daug pinigų, ir užtikrins komfortą?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *