Categories
Statyba

Kadastriniai matavimai – kaip viskas vyksta?

Kadastriniai matavimai reikalingi tuomet, kuomet norima nustatyti tikslias žemės valdas, ir tai gali būti reikalinga tikrai gana dažnais atvejais. Taigi, tokiu atveju neišvengiamai tenka kreiptis į specialistus, galinčius padėti šioje situacijoje. Vis dėlto, gana dažnai iškyla įvairių klausimų, kaip viskas vyksta ir ką vertėtų žinoti, taigi, pabandysime į juos atsakyti.

kadastriniai matavimaiKadastrinių matavimų paprastai prireikia tais atvejais, kuomet norima parduoti ar išnuomoti žemės sklypą, taip pat ir tuomet, kada jį reikia padalyti ar atlikti kitokius veiksmus. Taigi, kai norima tai atlikti, gana dažnai iškyla klausimas, kur vertėtų kreiptis – juk to patys tikrai negalėsime atlikti. Taigi, tokiu atveju vertėtų kreiptis į specialistus, kurie teikia tokias paslaugas. Gana dažnai jų paieškos pradedamos tiesiog internete, ir peržvelgiami įvairūs pavienių asmenų skelbimai. Vis dėlto, vertėtų kreiptis į įmones, kurios tikrai galėtų užtikrinti, kad darbai bus atlikti būtent taip, kaip reikia. Internete galite rasti tikrai nemažai tokių įmonių puslapių ir išsirinkti patį palankiausią variantą – juk šiandien rinktis tikrai turime iš ko. Taigi, tereikės pasiskaityti informaciją, ir rasti atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Gana dažnai klausiama, kokių dokumentų reikės, kad būtų atliekami geodeziniai matavimai: paprastai reikia turėti preliminarų arba detalų žemės sklypo planą, sklypo nuosavybę liudijančių dokumentų, jei sklype yra ir statinių, tokiu atveju reikės pateikti ir jų nuosavybę įrodančius dokumentus bei savininko paso kopiją.

Kiek laiko užtruks matavimai ir kiek tai kainuos, gana sudėtinga atsakyti, kadangi kainos ir terminai kiekvienu konkrečiu atveju gali gerokai skirtis. Taigi, tai galite sužinoti tik tuomet, kada derinsite darbų atlikimą su specialistais. Žinoma, tikrai nevertėtų baimintis, kad kainos bus pernelyg didelės, nes paprastai jos būna tikrai prieinamos. Taigi, tuo atveju, kuomet reikia atlikti kadastrinius matavimus, kreipkitės į specialistus, kurių darbų kokybė yra tiesiog nedvejotina. Įmonių galite rasti ne taip ir mažai, taigi, tikrai išsirinksite sau tinkamiausią variantą, nesibaiminant, kad darbų kokybė nebus tokia gera, kaip tikimasi. Nevertėtų susižavėti vien tik mažesnėmis kainomis, nes visada galima prisiminti posakį, kuriame teigiama, jog taupus moka du kartus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *