Categories
Kiti straipsniai

Kad reikalingas asmens bankrotas praneša 8 ženklai: nepraleiskite jų!

Jei jums sunku sudurti galą su galu arba pinigų pabaigoje liko per daug mėnesio, galbūt turėtumėte pagalvoti apie bankroto bylos iškėlimą. Skirtingai nei kalba mitai, fizinio asmens bankrotas tikrai ne pasaulio pabaiga, tačiau jis turi būti paskelbiamas atsakingai.

Štai į ką, mūsų nuomone, turėtumėte atkreipti dėmesį:

1. Yra daug priežasčių, kodėl susiduriate su finansiniais sunkumais.

Asmens bankrotas neateina iš niekur. Galbūt praradote darbą ir negalite susirasti kito arba kažkas iš jūsų šeimos turi sveikatos sutrikimų, kurių draudimas neapdraus. Galbūt išsiskyrėte ir vis dar turite tokį patį išlaidų lygį, turėdami tik vienas pajamas. Galbūt turėjote staigų, netikėtą brangų remontą, o tai reiškia, kad negalite sau leisti mokėti nuomos.

Paprastai yra priežastis būti skolingam, ir retai tai būna tokie dalykai kaip maksimaliai išnaudoti kredito korteles per šventes arba išleisti pinigus naujam automobiliui ar dizainerių kurtiems drabužiams. Priešingai populiariai nuomonei, yra daug priežasčių, kodėl žmonės pateikia pareiškimą dėl bankroto, o prabangos prekių pirkimas arba lengvabūdiškas pirkimas kreditinėmis kortelėmis atsiduria sąrašo pabaigoje.

2. Išleidote savo santaupas.

Jūs jau išleidote savo santaupas sąskaitoms ar namų ūkio išlaidoms, o ne tam, kad išleistumėte savo vaikus į koledžą ar savo ateičiai? Tai vienas svarbiausių ženklų, kurie įspėja kad reikalingas asmens bankrotas.

3. Nuolat naudojate kredito korteles.

Kreditinę kortelę naudojate kasdienėms prekėms, pvz., dujoms ir bakalėjos prekėms. Užuot naudoję grynuosius pinigus ar debeto kortelę, beveik kiekvienas pirkinys perkamas jūsų kredito kortele.

4. Naudojate paskolas sąskaitoms apmokėti.

Jeigu Jūs skolinatės pinigus iš draugų ar giminaičių, o galbūt paėmėte paskolą tik tam, kad apmokėtumėte kitas sąskaitas, fizinio asmens bankrotas gali būti rekomenduojamas.

5. Vengiate tikrinti savo paštą

Jei nustojote atidaryti savo paštą, nes žinote, kad tai kita sąskaita arba kreditoriaus laiškas, galbūt jums reikia pagalbos. Asmens bankrotas gali būti gera išeitimi.

6. Pavojingai išaugusios sąskaitos

Jūsų sąskaitos tampa nekontroliuojamos, o jūs galvojate, kaip jas apmokėsite arba kurias galite praleisti mėnesį. Asmeninis bankrotas gali Jums padėti!

7. Jus veikia kreditoriai

Jūs neatsiliepiate į savo namų, darbo ar mobiliojo telefono skambučius, nes nerimaujate, kas skambina, ko nori ir kuo jums grasina. Tai ženklas, kad galbūt norėsite svarstyti apie bankrotą. Patyręs bankroto teisininkas padės ir apsaugos Jus nuo kreditorių.

8. Nesugebate padengti finansinių įsipareigojimų (pvz. paskolos)

Atsiliekate nuo automobilio, nuomos ar būsto paskolos mokėjimų, nes negalite sau leisti apmokėti visų sąskaitų. Galbūt manote, kad jūsų skolintojas elgsis su jumis nuolaidžiau, nes buvote su juo kurį laiką, arba kad turite rimtą priežastį nesumokėti laiku. Tiesa ta, kad greičiausiai nesulauksite jokios pagalbos iš savo skolintojo ir turėsite pagalvoti apie alternatyvas, tokias kaip bankroto byla.

Netruksite įsitikinti, kad fizinio asmens bankrotas yra kur kas geriau nei gyventi slegiamam vis augančių įsipareigojimų. Labai svarbu pasirūpinti tinkamu teisiniu atstovavimu ir visi Jūsų lūkesčiai bus įgyvendinti!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *