Categories
Kiti straipsniai

Trimerių galvutės ir jų problemos

Krūmapjovės irgi genda! Atrodo iš pažiūros negendantis prietaisas irgi kartais gali turėti rimtų gedimų. Variklio gedimai yra aiškus reikalas, tačiau, ką daryti, kai sugenda pjovimo galvutė? Trimerių galvutės yra pagamintos iš plastiko, todėl visiškai natūralu, kad vieną dieną jos gali sulūžti. Pulti į paniką nereikėtų. Visada yra galimybė panašią rasti internete. Bet apie viską iš pradžių.

Trimerių galvutės susiduria su keliais pagrindiniais iššūkiais:

  1. Lūžtančio auselės, dėl kurių valo ritė nesilaiko galvutėje ir krenta lauk.

  2. Deformuotos skylutės valui. Nors jos dažnai sutvirtinamos metalinėmis apsaugomis, vienai iš jų sugedus, valas pasiskirsto netolygiai ir pjovimas tampa nebeefektyvus.

  3. Viduje sugedusi spyruoklė. Kai spyruoklė nebefunkcionuoja, kaip reikia, valas pats nebeišlenda nuo paspaudimo į žemę ir jį reikia ištraukti rankomis. Tai labai trukdo darbui.

  4. Išlūžusi valo pertvara ritėje. Valas vyniojamas į du skirtingus griovelius galvutės viduje. Kai pertvaros sugadintos, valas gali greitai susipainioti ir nebeišlįsti.

  5. Paspaudimo mygtukas. Suskilęs paspaudimo mygtukas neleidžia valui išlįsti, nors ir su viduje esančia spyruokle viskas tvarkoje.