Categories
Kiti straipsniai

Ar automobilių raktų korpusai keičiami?

Automobiliai per savo gyvavimo istoriją turi ne vieną šeimininką, o ir jų raktai keliauja iš rankų į rankas. Nenuostabu, kad raktų korpusai turi daug „išgyventi“: jie dažnai nešiojami kartu su aštriais namų raktais, galinėje kišenėje, o taip pat ne vieną kartą nukrenta ir ant asfalto. Atrodo, kad automobilio raktas yra toks mažas, tačiau jo remontas, pasirodo, yra ne toks jau ir paprastas.

Kokią funkciją atlieka raktų korpusai?

Iš tikrųjų automobilių raktai taip futuristiškai atrodo ne šiaip sau – jų viduje yra hermetiškai izoliuota elektronika. Automobilių gamintojai pasirūpino, kad į raktą tilptų viskas, ko reikia, o kiekvienas sukūrė dar ir unikalią formą, kuri tarsi papildo automobilio kuriamą įvaizdį. Dažnai galvojama, kad automobilio raktas yra tarsi televizoriaus pultelis, tačiau iš tikrųjų jis turi daug daugiau funkcijų.

Kartais automobilio raktas iš išorės atrodo nusidėvėjęs, tačiau puikiai veikia. Tokiu atveju galima kreiptis į raktininkus – raktų korpusai gali būti keičiami. Tai vienas paprasčiausių sprendimų, nes rakto nereikia taisyti, tiesiog atnaujinama jo išorė.