Categories
Grožis ir mada

7 mitai apie plaukų kondicionierius

Norint džiaugtis gražiais plaukais, vien tik šampūno nepakanka. Bet ar tikrai žinote, kaip veikia plaukų kondicionierius, kaip jį naudoti ir kokį pasirinkti? O galbūt tiesiog tikite pagrindo neturinčiais mitais?

Plaukų kondicionierius „suklijuoja“ suskilinėjusius galiukus

Mitas. Suskilinėjusių plaukų galiukų jokia priemonė nesuklijuos – juos galima tik nukirpti. Tačiau plaukų kondicionierius turi vertingų medžiagų, kurios glotnina plaukus, todėl išsišakoję galiukai tampa gerokai mažiau pastebimi. Beje, kondicionierių reikia naudoti nuolat, o ne tik tada, kai plaukų būklė pablogėja.

Dėl plaukų kondicionieriaus plaukai greičiau riebaluojasi

Mitas – juk plaukų kondicionierius yra naudojamas plaukams, o riebaluojasi galvos oda. Na, žinoma, nebent jį naudojate neteisingai ir tepate ant plaukų šaknų – taip daryti nereikėtų, ši priemonė skirta tik plaukams prižiūrėti. Jei kruopščiai išskalausite kondicionieriaus likučius, jis tikrai neturės įtakos galvos odos riebalų apykaitai.

Plaukų kondicionierių reikia rinktis pagal galvos odos tipą

Tai mitas, tačiau juo tiki daugelis. Plaukų kondicionierius yra tepamas ant plaukų, todėl ir rinktis jį reikėtų pagal plaukų tipą. Ploniems, retiems plaukams yra skirtos švelnesnės priemonės, o intensyviau veikiančios – storiems ar garbanotiems plaukams, taip pat yra kondicionierių, kurie skirti dažytiems, šviesintiems, žiliems ir kitų tipų plaukams.