Categories
Kiti straipsniai

Fejerverkai – ypatingų progų atributas

Dažnam mūsų fejerverkai asocijuojasi su Naujaisiais metais, tačiau jie gali pagyvinti ne tik šią šventę. Šiandien fejerverkų galima įsigyti ir specializuotose parduotuvėse, todėl jie gali nudžiuginti ir betr kokia kita proga. Turbūt nereikia nė sakyti, kad fejerverkai daugiausiai džiaugsmo teikia mažiesiems, kuriems tai atrodo kaip kažkas ypatingo, taigi, fejerverkai bet kokiai šventei suteikia išskirtinumo.

fejerverkaiVaikų gimtadieniai kiekvieniems tėveliams – tikras galvos skausmas. Ką sugalvoti, kad šventė būtų nepamirštama, ir kurią vaikas prisimintų tik su pačiais geriausiais įspūdžiais? Vaikų gimtadieniai mažiesiems dažniausiai asocijuojasi su dovanomis, žaidimais ir, žinoma, skaniu dideliu tortu su žvakutėmis. Visa tai atrodo gana įprasta, kartojasi kasmet, todėl norisi kažko išskirtinio? Galite net neabejoti, kad fejerverkai tikrai pavers šventę išskirtine. Jei švenčiate vaiko jubiliejų, pavyzdžiui, vaikui sukanka penkeri, tikrai norisi, kad vaikas šventę atsimintų dar ilgai. Fejerverkai tikrai užtikrins, kad vaikas šventės metu bus laimingas ir nustebintas. Ne visi vaikai Naujųjų metų naktį sulaukia vidurnakčio, todėl ir fejerverkai jiems atrodo kaip kažkas neįprasto, tikrai nekasdieniško, ir, žinoma, kaip kažkas nuostabaus.

Žinoma, tėveliams, kurie vaikų gimtadienio proga nusprendžia vaikus nustebinti fejerverkais, nereikėtų pamiršti ir saugumo. Taigi, užsisakius paruoštus fejerverkus internetu ar nusipirkus parduotuvėje, nederėtų pamiršti perskaityti instrukcijos ir jos laikytis. Jei baiminatės, kad Jums nepavyks to padaryti saugiai, visada galite paprašyti, kad už papildomą mokestį padarytų fejerverkus parduodančių įmonių darbuotojai.

Kai kurie tėveliai klausia, ar fejerverkai – brangus malonumas? Tai, žinoma, priklauso nuo to, kokius fejerverkus pasirinksite, kokiai progai ir kiek laiko norėsite jais pasidžiaugti. Kainos gali būti labai įvairios, pavyzdžiui, gimtadienio fejerverkai, trunkantys apie 2 minutes, gali kainuoti apie 200-300 litų, jei renkamasi ilgesnės trukmės fejerverkai, tai gali kainuoti 400 litų ir dar daugiau. Kaina, žinoma, priklauso ir nuo pardavėjo įkainių: tikėtina, kad skirtingi pardavėjai siūlo ir pigesnius, ir brangesnius variantus. Taip pat gali skirtis ir parduodamų fejerverkų trukmė – fejerverkais galėsite džiaugtis nuo 1 iki keliolikos minučių, nuo to, žinoma, priklausys ir kaina.

Fejerverkai gali būti ir puiki dovana solenizantams, kurie, atrodytų, kad „viską turi“: kam dovanoti nereikalingus dalykus, jei tiesiog galite padovanoti įspūdžius? Tai puikai tiks ne tik vaikų gimtadieniams, bet ir kitoms šventėms, pavyzdžiui, vestuvėms, išleistuvėms, suaugusiųjų gimtadieniams ar dar kitoms ypatingoms progoms. Kam laukti Naujųjų metų, jei fejerverkais galite pasidžiaugti jau dabar?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *